Trwa ładowanie...

Brad Pitt ma rodzinne problemy. Maddox nie uznaje go za ojca

Choć Brad Pitt odnosi sukcesy zawodowe, jego życie prywatne odbiega od ideału. Nasilają się problemy z najstarszym synem Maddoxem, który jest blisko z mamą Angeliną Jolie.

Brad Pitt ma rodzinne problemy. Maddox nie uznaje go za ojcaŹródło: East News
d38i5d7
d38i5d7

Relacje Brada Pitta z najstarszym synem Maddoxem są napięte, odkąd trzy lata temu doszło między nimi do awantury w prywatnym samolocie. Media wskazały ten problem jako jeden z punktów zapalnych, które doprowadziły do rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie.

18-letni Maddox pochodzi z Kambodży. Angelina adoptowała go w 2002 r. W 2005 r. aktorka poznała Brada Pitta. Para wzięła ślub dopiero w 2014 r. Brad Pitt uznał Maddoxa za swojego syna. Chłopiec czuł się jednak bardziej zżyty z przyszywaną mamą.

Magazyn "Us Weekly" dowiedział się, że Maddox nie uznaje Brada Pitta jako swojego ojca. W Boże Narodzenie 2018 r. chłopak wraz z młodszym bratem Paxem odmówili wzięcia udziału w świątecznym obiedzie u boku ojca. Chłopcy nadal czują niechęć do Pitta. Prawdopodobnie mają żal do aktora po wspomnianym już incydencie w samolocie.

Rodzina Jolie-Pitt leciała do Nicei. Podczas lotu Brad był pod wpływem alkoholu. Zaczął się kłócić z Angeliną. Maddox stanął w obronie matki. Sprzeczka na linii ojciec-syn przerodziła się w prawdziwą awanturę. Pojawiły się plotki, jakoby Pitt miał uderzyć Maddoxa. Sprawą zajęło się FBI, jednak aktor został oczyszczony z zarzutów. Do wydarzenia doszło w 2016 r.

Po tym incydencie Angelina zdecydowała się na rozwód. Chciała mieć wyłączną opiekę nad dziećmi, jednak ostatecznie para doszła do ugody. Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się 12 kwietnia 2019 r. Mają szóstkę dzieci, troje adoptowanych — Maddoxa, Paxa, Zaharę, oraz troje własnych — Shiloh oraz bliźniaki Noxa i Vivienne.

d38i5d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38i5d7