Trwa ładowanie...
db9ix9c
News

Brigitte Nielsen urodziła kolejne dziecko. 54-letnia aktorka pochwaliła się zdjęciem córeczki

Była żoną Sylvestra Stalone, romansowała z Arnoldem Schwarzenegerem. Brigitte Nielsen po raz piąty została matką. Jak widać po zdjęciu, które opublikował magazyn "People", aktorka jest przeszczęśliwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brigitte Nielsen ma już piątkę dzieci
Brigitte Nielsen ma już piątkę dzieci (Instagram.com)
db9ix9c

"Jesteśmy szczęśliwi, że pojawiła się w naszym życiu piękna dziewczynka. To była długa, pełna wysiłku droga. Jeszcze nigdy nie kochaliśmy się tak jak teraz" - powiedziała Nielsen w rozmowie z magazynem "People".

Ojcem dziecka jest, młodszy o 15 lat model i barman, Mattia Dessi, z którym aktorka związana jest od 2006 r. Kiedy w maju Nielsen podzieliła się z fanami radosną nowiną, wielu z nich było zdumionych, że w wieku 54 lat odważyła się na kolejną ciążę. Jednak patrząc na zdjęcie świeżo upieczonej matki, trudno nie odnieść wrażenia, że wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą.

www.people.com

Przypomnijmy, że Brigitte Nielsem, jako ikona seksu, lat 80. zawsze była w centrum zainteresowania wielu mężczyzn, z którymi często wdawała się w romanse. Owocami jej małżeństw i przelotnych znajomości są czterej synowie. 34-letni Julian Winding ze związku z Kasperem Windingiem, 28-letni Killian Marcus Nielsen, ze związku z Markiem Gastineau. Dzięki małżeństwu z Raoulem Meyerem doczekała się 23-letniego Raoula i 25-letniego Douglasa.

db9ix9c

Podziel się opinią

Share

db9ix9c

db9ix9c