Trwa ładowanie...

Była gwiazdą "W11". Dziś Joanna Czechowska startuje w wyborach samorządowych

Joanna Czechowska zdobyła rozpoznawalność dzięki serialowi "W11 - Wydział Śledczy", a później porzuciła świat telewizję. Dziś emerytowana policjantka chce podbić świat polityki.

Była gwiazdą "W11". Tak dziś wygląda Joanna Czechowska
Była gwiazdą "W11". Tak dziś wygląda Joanna Czechowska Źródło: AKPA, fot: AKPA
d460r63
d460r63

Serial "W11 - Wydział Śledczy" lata temu cieszył się w Polsce ogromną popularnością. Emitowana na antenie TVN produkcja opowiadała o losach policjantów ze słynnej już krakowskiej komendy przy ulicy Pomorskiej. Choć serial był paradokumentem, występowali w nim zawodowi policjanci, których nazwiska swego czasu znała cała Polska. Prawdopodobnie większość Polaków słyszała kiedyś o starszym aspirancie Sebastianie Wątrobie, nadkomisarz Joannie Czechowskiej czy Annie Potaczek, a wielu z wypiekami na twarzy śledziło ich serialowe perypetie. Serial "W11" emitowany był na antenie TVN przez prawie 10 lat i w tym czasie doczekał się ponad 1300 odcinków. Niestety w 2014 roku program zniknął z ekranów.

Była gwiazdą "W11". Joanna Czechowska chce sprawdzić się w całkiem nowej roli

Niektóre gwiazdy "W11" po zakończeniu emisji serialu nie rozstały się ze światem telewizji. Sebastian Wątroba na przestrzeni lat miał okazję zagrać w kilku innych produkcjach, w tym serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" czy filmie "Proceder". Anna Potaczek i jej serialowy, policyjny partner Maciej Dębosz niedawno powrócili za na ekrany w reaktywowanych po latach "Detektywach". Nieco inaczej potoczyły się losy Joanny Czechowskiej, która rozstała się z serialem jeszcze zanim produkcja na dobre zniknęła z anteny. Policjantka po raz ostatni pojawiła się w 1331 odcinku "W11", później zaś porzuciła aktorstwo.

d460r63

Okazuje się, że emerytowana policjantka postanowiła spróbować swoich sił w całkiem nowej roli. Niedawno Czechowska (dziś Zakrzewska) za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski dzięki Jelonkowi zaczął być bardziej tolerancyjny

Znana z "W11" policjantka ubiega się o miejsce w sejmiku małopolskim. 52-latka w wyborach startuje z ramienia Koalicji Obywatelskiej, a dokładniej z czwartego miejsca na liście. Jak dowiadujemy się z ulotki wyborczej, którą emerytowana nadkomisarz policji opublikowała niedawno na Facebooku, ta w swoich postulatach skupia się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem oraz prawami zwierząt.

d460r63

To oczywiste, że znacie mnie z serialu "W11". To oczywiste, że mam 52 lata i to oczywiste, że startuję do sejmiku małopolskiego z czwartego miejsca. A to już nie jest takie oczywiste. Dlaczego to robię? Dlatego, że idą niefajne czasy i musimy się wszyscy przygotować, oni też - powiedziała w opublikowanym niedawno nagraniu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Joanna Czechowska z "W11"

Była gwiazdą "W11". Tak dziś wygląda Joanna Czechowska Facebook
Była gwiazdą "W11". Tak dziś wygląda Joanna Czechowska Źródło: Facebook
Była gwiazdą "W11". Jak dziś wygląda Joanna Czechowska? AKPA
Była gwiazdą "W11". Jak dziś wygląda Joanna Czechowska? Źródło: AKPA, fot: AKPA
d460r63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d460r63