Trwa ładowanie...

Chajzer zaśpiewał internautom. "Nie tylko siostrom Godlewskim wydaje się, że potrafią"

W tym roku Filip Chajzer wybrał nietypowy sposób na złożenie życzeń internautom. Postanowił zaśpiewać kilka bożonarodzeniowych kawałków, wśród nich rozsławiona przez siostry Godlewskie piosenka "Biały Śnieg".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chajzer zaśpiewał internautom. "Nie tylko siostrom Godlewskim wydaje się, że potrafią"Źródło: wp/Facebook
dsmc687
dsmc687

"Z pozdrowieniami dla wszystkich pochłoniętych szamotaniną z prezentami, fryzurą, ałtfitem i skowylącymi pacholęciami przed wyjściem na wigilię. Drogie siostry Godlewskie - nie jesteście same. Nas - ludzi, którym wydaje się, że potrafią jest więcej. Wesołych świąt miastom, miasteczkom, wsiom i wioseczkom. P.s. Oglądasz, a właściwie to słuchasz, na własną odpowiedzialność" - napisał na Facebooku Filip Chajzer, publikując bożonarodzeniowe nagranie, na którym słychać, jak testuje swoje wokalne możliwości.

Dziennikarz zaśpiewał kolędę "Dzisiaj w Betlejem" oraz piosenkę Edyty Górniak "Biały Śnieg". Utwór w ostatnich dniach stał się hitem internetu, dzięki siostrom Godlewskim, które z wielkim zaangażowaniem starały się naśladować piosenkarkę.

Chociaż śpiew nie jest mocną stroną Chajzera, jego świąteczne nagranie urzekło internautów. Na post dziennikarza zareagowało ponad 31 tys. osób. Wielu komentowało film, nie szczędząc dziennikarzowi serdecznych słów. "Życzę światu żeby było więcej takich pozytywnych wariatów, bo wtedy na pewno będzie piękniej!" - napisał jeden z użytkowników.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsmc687
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsmc687