Trwa ładowanie...
dgqmtix

Chajzer zaśpiewał internautom. "Nie tylko siostrom Godlewskim wydaje się, że potrafią"

W tym roku Filip Chajzer wybrał nietypowy sposób na złożenie życzeń internautom. Postanowił zaśpiewać kilka bożonarodzeniowych kawałków, wśród nich rozsławiona przez siostry Godlewskie piosenka "Biały Śnieg".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Filip Chajzer złożył życzenia internautom.
Filip Chajzer złożył życzenia internautom. (wp/Facebook)
dgqmtix

"Z pozdrowieniami dla wszystkich pochłoniętych szamotaniną z prezentami, fryzurą, ałtfitem i skowylącymi pacholęciami przed wyjściem na wigilię. Drogie siostry Godlewskie - nie jesteście same. Nas - ludzi, którym wydaje się, że potrafią jest więcej. Wesołych świąt miastom, miasteczkom, wsiom i wioseczkom. P.s. Oglądasz, a właściwie to słuchasz, na własną odpowiedzialność" - napisał na Facebooku Filip Chajzer, publikując bożonarodzeniowe nagranie, na którym słychać, jak testuje swoje wokalne możliwości.

Dziennikarz zaśpiewał kolędę "Dzisiaj w Betlejem" oraz piosenkę Edyty Górniak "Biały Śnieg". Utwór w ostatnich dniach stał się hitem internetu, dzięki siostrom Godlewskim, które z wielkim zaangażowaniem starały się naśladować piosenkarkę.

Chociaż śpiew nie jest mocną stroną Chajzera, jego świąteczne nagranie urzekło internautów. Na post dziennikarza zareagowało ponad 31 tys. osób. Wielu komentowało film, nie szczędząc dziennikarzowi serdecznych słów. "Życzę światu żeby było więcej takich pozytywnych wariatów, bo wtedy na pewno będzie piękniej!" - napisał jeden z użytkowników.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dgqmtix

Podziel się opinią

Share
dgqmtix
dgqmtix