Trwa ładowanie...
d33ae8x

Chris Cuomo, dziennikarz CNN pokazał rentgen swoich płuc. Jest zakażony koronawirusem

Dziennikarz stacji CNN został zdiagnozowany pod koniec marca. Od tego czasu przebywa w izolacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Cuomo
Chris Cuomo (Getty Images)
d33ae8x

Gwiazdor stacji telewizyjnej CNN, Chris Cuomo, poinformował pod koniec marca, że wykryto u niego koronawirusa. Prezenter uspokoił internautów, zaznaczając, że czuje się dobrze. Aktualnie przebywa na kwarantannie w domu, gdzie będzie prowadził swój program "Cuomo Prime Time".

"W tych ciężkich czasach, które wydają się z dnia na dzień coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane, właśnie dowiedziałem się, że mam pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa" – napisał na Twitterze Chris Cuomo.

Cuomo poddał się izolacji w piwnicy swojego domu. Brzmi kiepsko? Nie obawiajcie się, jego izolatka wygląda jak piękny apartament!

Ostatnio podczas swojego programu pokazał zdjęcie rentgenowskie płuc i opowiedział o swojej walce z chorobą.

d33ae8x

"Muszę wam się przyznać, że bardzo się wystraszyłem, jak zobaczyłem swoje płuca. Tak właśnie wygląda wirus. Musisz walczyć, by pozbyć się go z płuc. Gdy masz gorączkę, jedyne, czego chcesz, to zwinąć się w kłębek na kilka godzin. Ale nie wolno ci, musisz pić bardzo dużo płynów, brać leki zbijające gorączkę. Musisz wstać, zacząć się ruszać, walczyć."

   cnn
(cnn)

Cuomo zapewnia, że jego stan jest dobry i stabilny. Dodaje, że w ciągu zaledwie trzech dni stracił przez chorobę 6 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x