Trwa ładowanie...
d2zm14a

Chris Cuomo, dziennikarz CNN pokazał rentgen swoich płuc. Jest zakażony koronawirusem

Dziennikarz stacji CNN został zdiagnozowany pod koniec marca. Od tego czasu przebywa w izolacji.
Share
Chris Cuomo
Chris CuomoŹródło: Getty Images
d2zm14a

Gwiazdor stacji telewizyjnej CNN, Chris Cuomo, poinformował pod koniec marca, że wykryto u niego koronawirusa. Prezenter uspokoił internautów, zaznaczając, że czuje się dobrze. Aktualnie przebywa na kwarantannie w domu, gdzie będzie prowadził swój program "Cuomo Prime Time".

"W tych ciężkich czasach, które wydają się z dnia na dzień coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane, właśnie dowiedziałem się, że mam pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa" – napisał na Twitterze Chris Cuomo.

Cuomo poddał się izolacji w piwnicy swojego domu. Brzmi kiepsko? Nie obawiajcie się, jego izolatka wygląda jak piękny apartament!

Ostatnio podczas swojego programu pokazał zdjęcie rentgenowskie płuc i opowiedział o swojej walce z chorobą.

d2zm14a

"Muszę wam się przyznać, że bardzo się wystraszyłem, jak zobaczyłem swoje płuca. Tak właśnie wygląda wirus. Musisz walczyć, by pozbyć się go z płuc. Gdy masz gorączkę, jedyne, czego chcesz, to zwinąć się w kłębek na kilka godzin. Ale nie wolno ci, musisz pić bardzo dużo płynów, brać leki zbijające gorączkę. Musisz wstać, zacząć się ruszać, walczyć."

   cnn
Źródło: cnn

Cuomo zapewnia, że jego stan jest dobry i stabilny. Dodaje, że w ciągu zaledwie trzech dni stracił przez chorobę 6 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d2zm14a

Podziel się opinią

Share
d2zm14a
d2zm14a