Trwa ładowanie...
d46hmdx

Ciężarna Ashley Graham w odważnej sesji. Trzeba było ocenzurować fotki

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych modelek plus size. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 10 mln osób, które mogły ostatnio podziwiać kolejną odważną fotkę z sesji ciążowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ashley Graham nie może doczekać się porodu
Ashley Graham nie może doczekać się porodu (Getty Images)
d46hmdx

Ashley Graham to modelka plus size, która niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. 32-letnia gwiazda wybiegów przez wiele lat skupiała się na karierze. Choć w szczęśliwy związek małżeński weszła jako 23-latka, przez długi czas nie planowała powiększenia rodziny. Dopiero w połowie sierpnia 2019 r. Graham i jej mąż ogłosili, że zostaną rodzicami.

Obejrzyj: Z tymi co się znają – Bedoes

Para jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się fotografiami z życia prywatnego. Co jakiś czas na ich profilach na Instagramie pojawiają się efekty zmysłowej i bardzo odważnej sesji, w której Graham nie miała nic do ukrycia.

d46hmdx

Najnowszą fotkę wykonaną przez męża modelki możecie obejrzeć poniżej:

Mężem Ashley Graham jest Justin Ervin. Zdjęciowiec i aspirujący reżyser, który nie wyrobił sobie jeszcze nazwiska w przemyśle filmowym. Dotychczas udało mu się zrealizować tylko dwa autorskie projekty: dokument "Elephant in the Room" i krótkometrażówkę "Six Months Later".

d46hmdx

Podziel się opinią

Share

d46hmdx

d46hmdx