Trwa ładowanie...
d3l2pk4

Cleo nago w klipie. Niczym biblijna Ewa nie ma nic do ukrycia

Nawiązanie do Biblii nie jest przypadkowe. Nowy singiel Cleo nosi właśnie tytuł "Eva". Piosenkarka postanowiła się w nim wystąpić zupełnie nago. Fani są jednak podzieleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo nie ma nic do ukrycia
Cleo nie ma nic do ukrycia (Instagram.com)
d3l2pk4

"Eva", to historia pierwszej miłości, pierwszych ludzi. Twórcy chcieli pokazać początku czystego uczucia bez żadnej skazy.

- Świat się dopiero tworzy, wszystko jest świeże, a partnerzy nie do końca umieją się odnaleźć. Tęsknota do wolności osobistej z jednej strony, a z drugiej chroniczny brak drugiej osoby. Zarania dziejów miłości, pierwsze dni w Edenie okraszone teledyskiem tak dziewiczym, że bez problemu może się on znaleźć na liście chronionej przez Greenpeace - czytamy w oficjalnym opisie teledysku.

Zobacz: Cleo - "EVA" ft. Mesajah

Jednak największą uwagę zwraca postać tytułowej Ewy grana przez piosenkarkę. Cleo postanowiła się rozebrać w klipie, a swoje intymne miejsca zasłoniła jedynie listkami figowymi. Momentami widać jednak, że jest całkowicie naga. Niestety, mamy smutną informacją dla fanów, te fragmenty są zapikselowane i nie zanosi się na to, by miała się pojawić wersja bez cenzury.

d3l2pk4

Naga Cleo podzieliła fanów

Pod teledyskiem i na Instagramie artystki pojawiło się sporo komentarzy. Większość internautów zachwyca się tym, co zobaczyli w klipie.

"Świetne. Wszystko mi się podobało poczynając od animacji startowej. To będzie hit. Jestem pewien" - napisał jeden z fanów piosenkarki. "Ekhm... Czy jest może dostępna wersja bez cenzury?" - wtórował mu inny internauta.

Jednak są też takie osoby, które uważają, że nagością Cleo nie wzbudzi większego zainteresowania.

d3l2pk4

"Gdyby nie teledysk i Mesajach wyłączyłabym już na początku" - brzmiał jeden z komentarzy. "Słabe. Ma lepsze" - podsumował jedna z fanek artystki. A co wy sądzicie o teledysku do piosenki "Eva"?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3l2pk4

Podziel się opinią

Share

d3l2pk4

d3l2pk4