ycipk-n9i0ox

Cleo nago w klipie. Niczym biblijna Ewa nie ma nic do ukrycia

Nawiązanie do Biblii nie jest przypadkowe. Nowy singiel Cleo nosi właśnie tytuł "Eva". Piosenkarka postanowiła się w nim wystąpić zupełnie nago. Fani są jednak podzieleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo nie ma nic do ukrycia
Cleo nie ma nic do ukrycia (Instagram.com)
ycipk-n9i0ox

"Eva", to historia pierwszej miłości, pierwszych ludzi. Twórcy chcieli pokazać początku czystego uczucia bez żadnej skazy.

- Świat się dopiero tworzy, wszystko jest świeże, a partnerzy nie do końca umieją się odnaleźć. Tęsknota do wolności osobistej z jednej strony, a z drugiej chroniczny brak drugiej osoby. Zarania dziejów miłości, pierwsze dni w Edenie okraszone teledyskiem tak dziewiczym, że bez problemu może się on znaleźć na liście chronionej przez Greenpeace - czytamy w oficjalnym opisie teledysku.

Zobacz: Cleo - "EVA" ft. Mesajah

ycipk-n9i0ox

Jednak największą uwagę zwraca postać tytułowej Ewy grana przez piosenkarkę. Cleo postanowiła się rozebrać w klipie, a swoje intymne miejsca zasłoniła jedynie listkami figowymi. Momentami widać jednak, że jest całkowicie naga. Niestety, mamy smutną informacją dla fanów, te fragmenty są zapikselowane i nie zanosi się na to, by miała się pojawić wersja bez cenzury.

Naga Cleo podzieliła fanów

Pod teledyskiem i na Instagramie artystki pojawiło się sporo komentarzy. Większość internautów zachwyca się tym, co zobaczyli w klipie.

ycipk-n9i0ox

"Świetne. Wszystko mi się podobało poczynając od animacji startowej. To będzie hit. Jestem pewien" - napisał jeden z fanów piosenkarki. "Ekhm... Czy jest może dostępna wersja bez cenzury?" - wtórował mu inny internauta.

Jednak są też takie osoby, które uważają, że nagością Cleo nie wzbudzi większego zainteresowania.

"Gdyby nie teledysk i Mesajach wyłączyłabym już na początku" - brzmiał jeden z komentarzy. "Słabe. Ma lepsze" - podsumował jedna z fanek artystki. A co wy sądzicie o teledysku do piosenki "Eva"?

ycipk-n9i0ox

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-n9i0ox

ycipk-n9i0ox
ycipk-n9i0ox