Trwa ładowanie...
27-02-2009 10:55

Co powinna reklamować Jola Rutowicz?

Co powinna reklamować Jola Rutowicz?
d40ygb9
d40ygb9

Eksperci od reklamy twierdzą, że reklama z udziałem gwiazdy jest jednym z najlepszych rozwiązań w obliczu kryzysu finansowego.

Magazyn Media&Marketing opublikował listę gwiazd i produktów, do których reklamy nadawały by się najbardziej. Nasze "ulubione" celebrities zostały... wyśmiane! Dostało się nie tylko Joli, ale i innym sławom.

Jola Rutowicz nadawałaby się do reklamy bananów z Ekwadoru oraz sieci solariów o nazwie "Niezły Przypał". Tomasz Jacyków pasowałby do reklamy botoksu lub chemii budowlanej - Wypielęgnowana postać pana Tomasza pięknie kontrastowałaby z muskularnymi postaciami budowlańców, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Hanna Lis powinna reklamować kremy przeciwzmarszczkowe i biura matrymonialne - czytamy w magazynie.

Naszym zdaniem totalnym strzałem w dziesiątkę byłaby reklama solarium z udziałem Joli. Od początku mówiliśmy, że tylko do tego się nadaje.

d40ygb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d40ygb9