Trwa ładowanie...

Co robią gwiazdy na wyjeździe? Zobacz aktorskie komediowe tournee

Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz w jednym busie we wspólnym tournee. Zobaczcie życie gwiazd w trasie od kuchni!

Share
Co robią gwiazdy na wyjeździe? Zobacz aktorskie komediowe tournee
Źródło: Materiały prasowe
d6n4a4d

Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz zapraszają na telewizyjnego show "Gwiazdy na wyjeździe". Program zrealizowany wspólnie ze stołecznym Teatrem Capitol to pełne humoru, spontanicznych rozmów i zabawnych sytuacji aktorskie tournée po Polsce.

Podczas wyjazdów z komediami teatralnymi gwiazdom towarzyszyła kamera, która wszystko zarejestrowała. Dzięki temu możemy poznać znanych i popularnych aktorów nie tylko podczas ich codziennej pracy, ale także z prywatnej strony.

Bohaterowie drugiej już edycji show to aktorska, niezwykle zgrana ekipa. Aktorzy nie tylko uwielbiają ze sobą pracować, ale również przyjaźnią się prywatnie. Poznajcie, jak opowiadają o niesamowitej historii angażu Marzeny Rogalskiej do Teatru Capitol.

W piątek, 3 kwietnia o godz. 19.00, rusza nowa edycja programu "Gwiazdy na wyjeździe" w telewizji Active Family. Sprawdźcie co robią aktorzy w kulisach, po zejściu ze sceny. Marzena Rogalska polana wodą przez kolegę, Daria Widawska z rozpiętą bluzką oraz rozbawieni Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz kończą spektakl "Czy ty to ty" Teatru Capitol. Zobaczcie u nas przedpremierowo fragment show!

d6n4a4d

Podziel się opinią

Share
d6n4a4d
d6n4a4d