Trwa ładowanie...

Conor McGregor aresztowany za napaść seksualną. Nowe fakty

Conor McGregor wybrał się ze swoją narzeczoną w podróż po Morzu Śródziemnym, którą przerwało oskarżenie o napaść seksualną w barze na Korsyce. Gwiazdor UFC trafił do aresztu na 48 godzin. Manager wydał mocne oświadczenie.

Share
Conor McGregor trafił do aresztu na 48 godzin
Conor McGregor trafił do aresztu na 48 godzinŹródło: Getty Images
d3jhq7g

O aresztowaniu Conora McGregora na Korsyce dowiedzieliśmy się w sobotę 12 września, choć wydarzyło się to w czwartek rano. Lokalne władze potwierdziły AFP, że McGregor został przesłuchany w sprawie domniemanego przestępstwa na tle seksualnym. 32-letni gwiazdor UFC zaprzeczył zarzutom, które pojawiły się w skardze z 10 września i po 48 godzinach został wypuszczony na wolność.

Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Z najnowszych doniesień wynika, że korsykańska prokuratura nie wniosła przeciwko McGregorowi aktu oskarżenia. Sportowiec określił całą sytuację jako "obraźliwą". W podobnym tonie wypowiedział się jego manager, Attie Attar.

d3jhq7g

 - Jestem zirytowany i ostrzegam głośno i wyraźnie: Conor McGregor nie jest i nie będzie celem dla tych, którzy chcą zdobyć nagłówek w prasie lub zarobić jego kosztem – mówił manager portalowi MMA Fighting.

 Skarga z zarzutem napaści seksualnej pojawiła się raptem miesiąc po zaręczynach McGregora z matką jego dwójki dzieci, Dee Devlin. Gwiazdor UFC już wcześniej miewał problemy z prawem, ale nigdy w takim kontekście.

W marcu 2019 r. został aresztowany za napaść rabunkową (wyrwał fanowi telefon z ręki i rozbił go o ziemię). Miesiąc później brał udział w bójce w Dublinie. McGregor przyznał się przed sądem do uderzenia mężczyzny w pubie, za co musiał jedynie zapłacić 1000 euro kary.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3jhq7g

Podziel się opinią

Share
d3jhq7g
d3jhq7g