Trwa ładowanie...

Córka Heidi Klum została modelką. Biologiczny ojciec nie chce jej znać

Heidi Klum zaczęła karierę modelki w wieku 18 lat. Jej najstarsza córka skończyła w tym roku 16 i coraz bardziej ciągnie ją do show-biznesu. Modelka i gwiazda TV nie ma nic przeciwko, by Leni poszła w jej ślady.

Heidi Klum ma 47 lat i czwórkę dzieciHeidi Klum ma 47 lat i czwórkę dzieciŹródło: Getty Images
d34vbfo
d34vbfo

Heidi Klum w 2019 r. wyszła za mąż za młodszego o kilkanaście lat gitarzystę zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza. Wcześniej (1997-2002) była żoną stylisty Rica Pipino i wokalisty Seala. To drugie małżeństwo trwało przez 10 lat i zaowocowało trójką dzieci. Heidi Klum i Seal mają dwóch synów i córkę. Kiedy zaczynali się spotykać, modelka była po głośnym rozstaniu z Flavio Briatore, który jest ojcem jej pierwszego dziecka.

Klum i Briatore, dyrektor zarządzający w ekipie Formuły 1 Renault, mieli romans w połowie 2003 r. W grudniu modelka oznajmiła, że jest w ciąży i wkrótce po tym ogłoszeniu Briatore zniknął z jej życia.

Helena zwana Leni przyszła na świat w maju 2004 r. Jej matka była już wtedy związana z Sealem, który od początku poczuwał się do roli ojca. Heidi Klum mówiła później w wywiadach, że Briatore nie jest zaangażowany w życie i wychowanie ich córki i to "Seal jest ojcem Leni".

get Instagram, Getty Images
Flavio Briatore zniknął z życia córki jeszcze przed jej narodzeniemŹródło: Instagram, Getty Images

Leni Klum skończyła w maju 16 lat i według matki jest już wystarczająco dorosła, by rozpocząć karierę w show-biznesie. Wcześniej bardzo dbała o prywatność swoich dzieci. Teraz, kiedy Leni często podgląda ją w studiu telewizyjnym i na planach zdjęciowych, Heidi nie ma nic przeciwko, by wprowadzić ją na salony.

d34vbfo

- Myślę, że jest to dla niej bardzo interesujące. Kiedy jest się w jej wieku, człowiek stara się rozeznać, kim jest i czym chce się zajmować. Ona chce robić to samo, co ja. Kto wie, może za 5 lat, kiedy już nie będę prowadzić programu, zajmie moje miejsce w niemieckim "Top Model"… Taki pomysł chodzi jej po głowie – wyznała Heidi Klum w rozmowie z "People".

- Ona jest teraz w odpowiednim wieku. Zawsze myślałem, że jest za młoda. Zawsze też staraliśmy się trzymać dzieci z dala od opinii publicznej. Ale teraz jeździ samochodem, ma 16 lat, więc pomyślałam, że jeśli może to robić, to równie dobrze może zająć się modelingiem, jeśli chce – dodała mama Leni, która wystąpiła z córką na okładce "Vogue'a".

Zarobki gwiazd na Sylwestra, ile stracą w tym roku?

d34vbfo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vbfo