Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Córka Meryl Streep rozwodzi się. Z mężem znała się od dzieciństwa

Hollywoodzkiej gwieździe przebyło zmartwień. Jedna z jej córek Grace Gummer właśnie złożyła pozew rozwodowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grace Gummer bardzo przypomina Meryl Streep w młodości.
Grace Gummer bardzo przypomina Meryl Streep w młodości. (Getty Images)
d1wwr5c

Meryl Streep jako jedna z nielicznych sław może poszczycić się długotrwałym małżeństwem. Z rzeźbiarzem Donaldem Gummerem jest związana już od 42 lat. Para doczekała się 4 dzieci, z czego 2 córki poszły w ślady matki i również zostały aktorkami.

Grace Gummer, znana z seriali "Mr Robot" czy "American Horror Story: Freak Show", pnie się po szczeblach kariery. Dotąd w tej drodze towarzyszył jej mąż, muzyk Tay Strathairn, z którym wzięła sekretny ślub 3 lata temu. Według informacji amerykańskiego serwisu "TMZ" w poniedziałek do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy ze strony aktorki.

Zobacz: Meryl Streep o Trumpie: "Brak szacunku powoduje brak szacunku, a przemoc rodzi przemoc"

Nieznane są powody tej decyzji, gdyż para rzadko pojawiała się razem publicznie, nigdy nie udzielili wspólnego wywiadu. Wydawać by się mogło, że muszą tworzyć zgrany związek, gdyż znają się już ponad 25 lat!

d1wwr5c

Dzięki słynnym rodzicom-aktorom czyli Meryl Streep i Davidowi Strathairnie, którzy grali razem w 1993 r. w filmie "Dzika rzeka", Grace i Tay poznali się na planie produkcji. Grace miała wtedy 7 lat, a jej przyszły wybranek 13. Po latach ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej.

Małżeństwo córki Meryl Streep nie doczekało się dzieci, więc istnieje szansa, że uda im się szybko porozumieć w kwestii rozwodu. Dla hollywoodzkiej gwiazdy nominowanej aż 21 razy do Oscara musi to być spory cios.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c