Trwa ładowanie...

Córka Mii Farrow przewieziona do szpitala. Ma koronawirusa. "Zmówcie modlitwę"

Aktorka i eks-partnerka Woody'ego Allena poinformowała, że jej córka Quincy zakaziła się koronawirusem i trafiła do szpitala. Swoje oświadczenie Mia Farrow opublikowała na Twitterze.
Share
Mia Farrow poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala. Powodem jest COVID-19
Mia Farrow poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala. Powodem jest COVID-19Źródło: East News
d3ga36p

W piątkowy wieczór Mia Farrow podzieliła się z fanami smutną informacją. Na jej Twitterze znalazł się wpis, w którym czytamy:

"Osobista prośba. Bądźcie tak mili i zmówcie modlitwę za moją córkę Quincy. Dziś nie miała żadnej alternatywy, jak tylko udać się do szpitala, gdzie walczy z koronawirusem" - pisze gwiazda "Dziecka Rosemary".

W 1994 r. Mia Farrow adoptowała roczną Quincy. Dziś córka gwiazdy ma 27 lat, jest mężatką i mamą Coretty, którą dumna babcia pokazuje na swoim Intagramie.

d3ga36p

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Pod twittem Mii Farrow pojawiło się wiele słów wsparcia i modlitwy. Wśród komentujących znalazły się m.in. aktorka Jane Lynch i słynna skandalistka Monica Lewinsky.

Mia Farrow to aktorka, która zyskała sławę pod koniec lat 60. dzięki roli w kultowym horrorze Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary". Była dwukrotnie zamężną: z Frankiem Sinatrą i kompozytorem André Previnem.

d3ga36p

Od 1980 r. była związana z Woody Allem, u którego występowała w takich filmach, jak "Zelig", "Wrzesień", "Hannah i jej siostry" czy "Purpurowa róża z Kairu".

Związek rozpadł się w 1992 r., kiedy na jaw wyszedł romans Allena z adoptowaną córką Farrow z drugiego małżeństwa.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3ga36p

Podziel się opinią

Share
d3ga36p
d3ga36p