Trwa ładowanie...

Córka Przemysława Salety walczy o normalne życie. Czeka na trzeci przeszczep

Córka Przemysława Salety, Nicole niedawno była gościem "Dzień Dobry TVN". W szczerym wywiadzie przyznała, że nadal ma poważne problemy zdrowotne.

Share
Córka Przemysława Salety walczy o normalne życie. Czeka na trzeci przeszczep
Źródło: ONS.pl
d15f2fy

Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep

Córka Przemysława Salety, Nicole Saleta od 13. roku życia zmaga się z niewydolnością nerek. Już jako nastolatka musiała przejść pierwszy przeszczep. Dawcą był jej ojciec Przemysła Saleta, który w wyniku komplikacji po operacji zapadł w śpiączkę. Na szczęście oboje szybko wrócili do zdrowia.

W maju 2018 roku Nicole ponownie przeszła transplantację, gdyż narząd pobrany od ojca przestał prawidłowo funkcjonować. Niestety narząd się nie przyjął.
Córka Przemysława Salety pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o tym, jak walczy o normalne życie. Musi jak najszybciej znaleźć kolejnego dawcę. O codziennych trudach mówi w wywiadzie:

– Czekam na kolejny, trzeci przeszczep. Jestem na liście oczekujących. W styczniu 2018 roku miałam drugi przeszczep, ale niestety tam bardzo szybko pojawiły się komplikacje i tak naprawdę on działał kilka miesięcy. Wróciłam wtedy szybko na dializy. Jestem cały czas dializowana. Codziennie w domu – przyznała Nicole w programie stacji TVN.

d15f2fy

Podziel się opinią

Share
d15f2fy
d15f2fy