Trwa ładowanie...
d40y1wx

Córka Przemysława Salety walczy o normalne życie. Czeka na trzeci przeszczep

Córka Przemysława Salety, Nicole niedawno była gościem "Dzień Dobry TVN". W szczerym wywiadzie przyznała, że nadal ma poważne problemy zdrowotne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Przemysława Salety walczy o normalne życie. Czeka na trzeci przeszczep
Córka Przemysława Salety walczy o normalne życie. Czeka na trzeci przeszczep (ONS.pl)
d40y1wx

Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep

Córka Przemysława Salety, Nicole Saleta od 13. roku życia zmaga się z niewydolnością nerek. Już jako nastolatka musiała przejść pierwszy przeszczep. Dawcą był jej ojciec Przemysła Saleta, który w wyniku komplikacji po operacji zapadł w śpiączkę. Na szczęście oboje szybko wrócili do zdrowia.

W maju 2018 roku Nicole ponownie przeszła transplantację, gdyż narząd pobrany od ojca przestał prawidłowo funkcjonować. Niestety narząd się nie przyjął.
Córka Przemysława Salety pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o tym, jak walczy o normalne życie. Musi jak najszybciej znaleźć kolejnego dawcę. O codziennych trudach mówi w wywiadzie:

– Czekam na kolejny, trzeci przeszczep. Jestem na liście oczekujących. W styczniu 2018 roku miałam drugi przeszczep, ale niestety tam bardzo szybko pojawiły się komplikacje i tak naprawdę on działał kilka miesięcy. Wróciłam wtedy szybko na dializy. Jestem cały czas dializowana. Codziennie w domu – przyznała Nicole w programie stacji TVN.

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx