Trwa ładowanie...

Córka Tomasza Karolaka jest w szkole wojskowej. "Sama zdecydowała"

16-letnia córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej podjęła decyzję o nauce w klasie mundurowej. Rodzice są zadowoleni z jej wyboru.

Tomasz Karolak opowiedział o córceTomasz Karolak opowiedział o córceŹródło: AKPA
d2qg4vj

Tomasz Karolak ze związku z Violą Kołakowską ma dwoje dzieci: Lenę i Leona. Para poznała się na planie "Kryminalnych". Mimo że aktor był wtedy partnerem Magdaleny Boczarskiej, zaczął romansować z przyszłą mamą swoich dzieci. Związek należy do burzliwych, bo rozstawali się i wracali do siebie kilka razy. Trudno za nimi nadążyć.

I choć zarówno Karolak, jak i Kołakowska, parają się aktorstwem, ich 16-letnia córka wybrała zupełnie inną drogę. Jak się okazuje, nastolatka uczęszcza do klasy o profilu mundurowym.

Karolak w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w jego rodzinie są tradycje wojskowe: - Lenka sama zdecydowała, że chce być w szkole mundurowej. Myśmy przyjęli to pozytywnie, a ona ma szacunek do munduru. Jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, bo przecież w mojej rodzinie są tradycje wojskowe: ojciec był wojskowym, mama także pracowała w wojsku. Mój tata też ucieszył się, kiedy okazało się, że jego wnuczka poszła do szkoły mundurowej.

Tomasz Karolak o pandemii i obostrzeniach: "Cała ta sytuacja jest tragiczna dla kultury i pełna absurdów"

Aktor zapewnia, że cieszy się z wyboru córki. Przede wszystkim wierzy, iż taki rodzaj szkoły zapewni nastolatce właściwe wzorce.

d2qg4vj

- Dla mnie jako ojca nastolatki to jednak fajne, że znalazła się w szkole, gdzie panuje jakiś rygor oraz to, że są tam bardzo ciekawe zajęcia. Lenka właśnie jest na wyjeździe: trzydniowym obozie połączonym z grami terenowymi. Oczywiście nie wiem, jaką drogę wybierze w przyszłości, ale obecnie ta szkoła jest bardzo dobra dla Leny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2qg4vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qg4vj