Trwa ładowanie...
d1ofdhs
News

Courtney Love złożyła życzenia świąteczne Kurtowi Cobainowi

W czasie Bożego Narodzenia Courtney Love za pośrednictwem Instagrama podziękowała swemu tragicznie zmarłemu mężowi, Kurtowi Cobainowi. Jesteście ciekawi za co?
Podziel się
Courtney Love
Courtney Love (SPL/East News)
d1ofdhs

Wzbudzająca wiele kontrowersji artystka, z którą własna córka, Frances Bean Cobain, nie chce utrzymywać kontaktów, podziękowała w świątecznym poście na portalu społecznościowym liderowi Nirvany.

- Wesołych Świąt Kurt, byłeś największą i najprawdziwszą miłością, jakiej doświadczyłam. Dzięki tobie otrzymałam dar, dla którego warto żyć, naszą niesamowicie utalentowaną, kochającą i piękną córkę Frances Bean Cobain - napisała na swoim profiu na Instagramie Courtney.

To nie pierwsze tego typu wykorzystanie mediów społecznościowych przez Love. Parę miesięcy temu pisała do Cobaina o tym, jak ich córka jest już dorosła.

d1ofdhs

Frances Bean Cobain nie przejmuje się sentymentalnymi porywami matki. Kiedy we wrześniu 2015 roku wychodziła za mąż, nawet nie poinformowała rodzicielki o tym fakcie.

Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Na początku maja roku 2014 artystka wydała podwójny singel "You Know My Name"/ "Wedding Day", a na początku 2015 wystąpiła we współczesnej operze "Kansas City Choir Boy".

Aktorski talent Courtney Love nie tak dawno można było podziwiać w serialach "Synowie anarchii", "Imperium" i "Zemsta".

Courtney Love Instagram.com
Courtney Love (Instagram.com)
Frances Bean Cobain SPL/East News
Frances Bean Cobain (SPL/East News)
d1ofdhs

Podziel się opinią

Share
d1ofdhs
d1ofdhs