Trwa ładowanie...

Dagmara Kaźmierska w "Pamiętnikach z wakacji": "Ale bym cię szarpała! Jak Reksio boczek"

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny zagrała w "Pamiętnikach z wakacji". Tym razem celebrytka wcieliła się w Grażynę zakochaną po uszy w czarującym żeglarzu.

Dagmara Kaźmierska zagrała w "Pamiętnikach z wakacji"
Dagmara Kaźmierska zagrała w "Pamiętnikach z wakacji" Źródło: AKPA, Instagram, TV4
d3s7p3c
d3s7p3c

Dagmara Kaźmierska zaistniała w świadomości Polaków jako bohaterka reality show "Królowe życia". Choć program zdążył już zniknąć z anteny TTV, skazana za sutenerstwo celebrytka wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Obecnie Dagmarę można podziwiać na parkiecie 27. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie występuje u boku Marcina Hakiela. Polsatowskie show nie jest jednak jedynym programem produkcji Polsatu, w którym zdecydowała się wziąć udział Kaźmierska. Celebrytka szukała już drugiej połówki w formacie "Dagmara szuka męża", który doczeka się nawet drugiego sezonu. Ostatnio można ją zaś było zobaczyć w odświeżonych "Pamiętnikach z wakacji".

Dagmara Kaźmierska w "Pamiętnikach z wakacji". Zagrała temperamentną Grażynę

Odcinek paradokumentu z udziałem Kaźmierskiej wyemitowano na antenie TV4 w środę. Celebrytka w programie wcieliła się w postać "odważnej i rezolutnej" Grażyny - miłośniczki gorącego klimatu, która rok temu zawitała na Gran Canarię, by otworzyć knajpkę z polskim jedzeniem. W prowadzeniu biznesu bohaterka może liczyć na pomoc nowego partnera, żeglarza Tadeusza - którego w programie opisano również jako "czarującego, namiętnego kochanka". Bohaterka Kaźmierskiej w Polsce pozostawiła córkę, którą jednak zaprosiła do siebie.

Jeszcze przed premierą nowego odcinka "Pamiętników z wakacji" serwis Party opublikował krótki fragment tego, co później widzowie zobaczyli na ekranie. Na nagraniu wyraźnie widać, że Kaźmierska przed kamerą czuła się jak ryba w wodzie.

d3s7p3c

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska: "Pieniądze lubią ciszę"

We wspomnianym klipie możemy zobaczyć, jak Grażyna wchodzi do kuchni swojej knajpki, gdzie jej ukochany pichci akurat przysmaki. Grana przez celebrytkę bohaterka, z wymalowanym na twarzy entuzjazmem rzuca się na żeglarza Tadeusza i bierze go w objęcia, racząc mężczyznę "czułymi" słówkami.

Ale bym cię szarpała! Jak Reksio boczek! Moje ty, słodziaku, misiaku - zachwycała się ukochanym Grażyna.

d3s7p3c

Chwilę później widzowie mogli zobaczyć, jak grana przez Kaźmierską Grażyna zachwyca się serialowym wybrankiem przed kamerą.

Dawno nikt mnie tak nie rozbudził jak Tadeusz. Pragnę go całą sobą - powiedziała, po czym wydała z siebie zwierzęcy ryk.

Warto dodać, że Kaźmierską można już było oglądać w "Pamiętnikach z wakacji". Celebrytka debiutowała w paradokumencie kilka lat temu i wówczas wcieliła się w rolę Krysi.

d3s7p3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s7p3c