Trwa ładowanie...

Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik! Wszystko przez Conana

W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" doszło do kolejnej kontrowersji z udziałem "królowej życia". Ogniste paso doble Dagmary nie przypadło do gustu Iwonie Pavlović, co skłoniło Conana do wkroczenia na parkiet w obronie swojej matki. Konsekwencją tego było wezwanie Kaźmierskiej przez produkcję celem ustalenia granic.

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" ma dość Conana, syna DagmaryProdukcja "Tańca z Gwiazdami" ma dość Conana, syna DagmaryŹródło: AKPA, fot: AKPA
d424eji
d424eji

Za nami już sześć odcinków 14. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska i jej partner Marcin Hakiel dzięki poparciu od oddanych telewidzów wciąż mogą pląsać na parkiecie. Ostatnio ich paso doble zebrało zaledwie 19 punktów od jurorów, co ponownie uczyniło z nich parę z najniższą oceną w stawce. Popisy telewizyjnej gwiazdy nie zachwyciły jurorów. Kolejny występ Kaźmierskiej rozczarował zwłaszcza Iwonę Pavlović.

Zwana "czarną mamą" jurorka podkreśliła, że program nosi nazwę "Taniec z gwiazdami", nie zaś "chodzenie" czy "człapanie z gwiazdami". Wyrażając swą opinię, Pavlović wprost przyznała, że jest nieco rozczarowana taneczną prezentacją Kaźmierskiej. Jednocześnie oceniła jednak ostatni taniec Dagmary jako jej najlepszy występ dotychczas. Niespodziewanie na scenę Polsatu wkroczył potomek Kaźmierskiej, Conan.

Po uwagach Iwony Pavlović syn telewizyjnej gwiazdy zdecydował się na interwencję. Conan powiedział jurorce, że nie sądzi, aby ta mogła osiągnąć podobne rezultaty, co jego matka, gdyby miała takie nogi jak Dagmara. Zdaniem Kaźmierskiego, znajdując się w sytuacji "królowej życia", Pavlović nie mogłaby zrobić nawet kroku. Jednocześnie pochwalił również występ swojej matki.

d424eji

Zachowanie syna Dagmary odbiło się szerokim echem wśród internautów. Reakcje na interwencję Conana w sieci były podzielone. Wielu komentujących internautów nie rozumiało jego zachowania czy apelowało o większą kulturę.

Dagmara Kaźmierska reaguje na komentarz Edzi! "Niektórzy ludzie..."

Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik w "TzG". Wszystko przez Conana

Okazuje się, że nie tylko internauci byli rozczarowani postawą Conana. Wyczyn studenta medycyny nie spodobał się również producentom programu Polsatu. Jak udało się ustalić Pudelkowi, w związku z tym Dagmara Kaźmierska została ponoć wezwana na dywanik.

Według informatora Pudelka produkcja "Tańca z Gwiazdami" jest niezadowolona z zachowania Conana, który nie przestrzega zasad programu. Zdaniem producentów zaproszeni do studia goście nie powinni wchodzić na parkiet lub wręczać kwiatów czy maskotek. Postanowiono w związku z tym porozmawiać z Dagmarą na ten temat. Według źródła Pudelka w następnych odcinkach syn Kaźmierskiej będzie pojawiał się w mniejszym stopniu - gdyż jest to program o gwiazdach, a nie siedzących na widowni gościach.

Czy Conan i przyjaciel Dagmary Jacek, znani z otwartego wyrażania własnego zdania, w przyszłości bardziej dostosują się do wytycznych produkcji?

d424eji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d424eji