Trwa ładowanie...
d33s2a5

Koronawirus przedłuża śledztwo w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Jakub Olbrychski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w wieku 28 lat. Jednak śledztwo przedłuża się z powodu pandemii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Olbrychski w marcu stracił wnuka
Daniel Olbrychski w marcu stracił wnuka (ONS)
d33s2a5

15 marca, media obiegła smutna informacja o śmierci syna Rafała Olbrychskiego, Jakuba Olbrychskiego. O tragicznych wydarzeniach z życia rodziny poinformował drugi syn aktora, Antoni. Podkreślił też, że Jakub zmagał się z depresją i schizofrenią. 28-latek wyszedł z domu przed weekendem i nigdy nie wrócił.

Ciało Jakuba odkrył przypadkowy przechodzień w lesie we wsi Tabor. Dopiero po okazaniu zwłok rodzinie potwierdzono, że to poszukiwany od kilku dni Jakub. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 28-latka. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie dały odpowiedzi, dlatego zlecono przeprowadzenie badań toksykologicznych.

Zobacz także: Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa

Jak ustalił "Fakt", prokuratura będzie czekała jeszcze nawet trzy miesiące na wyniki badań.

d33s2a5

- Z powodu pandemii świat trochę przyhamował, dotyczy to także badań laboratoryjnych dla nas. Prognozujemy, że wyniki dostaniemy dopiero pod koniec sierpnia – powiedział "Faktowi" Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Rzecznik dodał też, że na ciele zmarłego nie było obrażeń wskazujących na udział osób trzecich.

- Te materiały, które do te pory zebraliśmy, potwierdzają nasze dotychczasowe ustalenia, czyli zmarły nie miał żadnych urazów. To wynika nie tylko z oględzin prowadzonych na miejscu znalezienia zwłok, ale też sekcji – powiedział Saduś.

d33s2a5

Podziel się opinią

Share
d33s2a5
d33s2a5