Trwa ładowanie...

Jedno zdjęcie z Polski. David Hasselhoff pokazał, gdzie dokładnie jest

Popularność tego ratownika ze "Słonecznego patrolu" nie słabnie. Zarówno na świecie, jak i w kraju nad Wisłą leżącym. David Hasselhoff jest teraz w Polsce. Zrobił sobie zdjęcie, opublikował je w mediach społecznościowych i wywołał potężną dyskusję.

David Hasselhoff zawitał do PolskiDavid Hasselhoff zawitał do PolskiŹródło: Getty Images, fot: Kurt Krieger
d2cp59t
d2cp59t

David Hasselhoff zawdzięcza swoją potężną popularność produkcji NBC - "Słoneczny patrol". Od 1989 do 2001 roku wcielał się tam w postać ratownika kapitana, Mitcha Buchannona. Lata lecą, a zainteresowanie Hasselhoffem nie słabnie. Amerykanin zapisał się na dobre w historii popkultury, więc kolejnych zawodowych propozycji ma pod dostatkiem. Choć trudno mówić tu o wielkiej karierze aktorskiej, bo ostatnim filmem, w jakim zagrał, był "Baywatch. Słoneczny patrol" z 2017 r.

Tym bardziej wszystkich fanów cieszą doniesienia o jego nowych produkcjach. Hasselhoff zagra w nowym serialu, który kręcony jest właśnie w Polsce, na Dolnym Śląsku.

Zobacz: Gwiazdy, które podczas pandemii spędzają więcej czasu za granicą niż w Polsce

Hasselhoff opublikował na Facebooku zdjęcie z przejażdżki rowerowej. Aktor zameldował się w Polsce, gdzie chwilowo cieszy się wolnym czasem. Na tablicy, którą widać za Davidem, widać nazwę miejscowości Karpniki, która znajduje się na Dolnym Śląsku.

d2cp59t

Amerykański gwiazdor wywołał tym zdjęciem niemałe poruszenie wśród fanów. Natychmiast zalała go fala komentarzy od zagorzałych fanów, którzy proponują mu m.in. darmowe oprowadzanie po największych atrakcjach regionu, wyliczają, co koniecznie powinien zobaczyć i jakie miasto jeszcze odwiedzić. Chyba jednak najwięcej komentarzy brzmi: "co tu robisz?".

A odpowiedź nie jest taka skomplikowana.

Już w marcu tego roku "Variety" podawało, że Hasselhoff zagra w niemieckim serialu komediowym "Ze Network". Aktor gra samego siebie. Historia polega na tym, że Hasselhoff jedzie zagrać w wielkiej produkcji, która ma się rozegrać w poważanym teatrze gdzieś niedaleko Berlina. Trafia zaś do małego, nieznaczącego teatru w Görlitz. Hasselhoff zostaje wciągnięty w rozgrywki byłych agentów działających za czasów zimnej wojny.

d2cp59t

Część produkcji nagrywana jest w Jeleniej Górze, w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida. Można się więc spodziewać, że w nowym serialu większość akcji będzie rozgrywać się właśnie w miejscach doskonale znanym Polakom. Ciekawie, prawda?

d2cp59t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cp59t