Trwa ładowanie...
d273gy5

Dawid Ogrodnik pokazał film z córką. Do tej pory chronił życie prywatne

To pierwszy raz, kiedy Dawid Ogrodnik pochwalił się 2-letnią córką. Na Instagramie opublikował wideo ze spaceru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Ogrodnik
Dawid Ogrodnik (East News)
d273gy5

Dawid Ogrodnik mocno chroni swoje życie prywatne. Aktor skupia się bardzo na pracy i na swojej rodzinie, ale z dala od mediów. Kiedy udziela wywiadów, to tylko takich, które dotyczą jego pracy. Dziennikarze praktycznie nigdy nie pytają go o to, co dzieje się w zaciszu jego domu.

O Ogrodniku wiadomo tyle, że od kilku lat związany jest z Martą Nieradkiewicz. Ukochana aktora również jest aktorką, a widzowie mogli oglądać ją m.in. w serialu "Ultraviolet".

ZOBACZ: "Ikar. Legenda Mietka Kosza" zwiastun

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Nieradkiewicz jest w ciąży. Aktorka nie pojawiała się wówczas publicznie, a podczas jednej z gal, Dawid Ogrodnik przeprosił wszystkich i uciekł do szpitala, bo jego ukochana zaczęła rodzić. To tyle, co wiedzieliśmy o życiu prywatnym aktora.

d273gy5

Teraz gwiazdor opublikował nagranie ze spaceru z córeczką. To pierwsza tak prywatna publikacja Dawida Ogrodnika. Dziewczynka przyszła na świat na początku 2018 r. Otrzymała na imię Jaśmina.

  Instagram.com

Dawid Ogrodnik jest bardzo zapracowanym aktorem. Na swoim koncie ma wiele wybitnych ról filmowych, a reżyserzy chętnie chcą z nim współpracować. Ostatnio widzowie mieli okazję obejrzeć film "Ikar. Legenda Mietka Kosza" w reżyserii Macieja Pieprzycy, w którym aktor wcieli się legendarnego muzyka.

d273gy5

Podziel się opinią

Share

d273gy5

d273gy5