Trwa ładowanie...
d1syvsf

Dennis Quaid ma czwartą żonę młodszą o 40 lat. Zdradził, co ich połączyło

Dennis Quaid ma syna starszego od własnej żony. I choć wielu uważało, że nowa miłość aktora to przejaw kryzysu wieku średniego, Quaid nic sobie nie robił z krytyki. Po ślubie opowiedział, że ten związek to dar od Boga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dennis Quaid znowu się ożenił
Dennis Quaid znowu się ożenił (ONS.pl)
d1syvsf

Dennis Quaid skończył niedawno 66 lat. Laura Savoie jest 40 lat młodsza od swojego męża, który spotykał się przed nią z dużo młodszą kobietą i trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Poprzednie związki i ogromna różnica wieku nie są jednak żadną przeszkodą dla Laury i Dennisa, którzy są przekonani, że spotkali się dzięki boskiej interwencji.

Obejrzyj: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

- Oboje jesteśmy chrześcijanami i od samego początku Bóg miał wpływ na nasz związek. Myślę, że właśnie z tego pochodzi prawdziwa siła – mówił Quaid w wywiadzie dla "People". Tego samego zdania jest młoda mężatka, która opowiadała o wspólnym odmawianiu modlitwy. - To największe źródło siły w naszym związku – stwierdziła Savoie.

d1syvsf

Przypomnijmy, że Dennis Quaid i Laura Savoie przysięgali sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską 2 czerwca. Aktor po "sześćdziesiątce" jeszcze w grudniu 2018 r. pojawiał się publicznie z 32-letnią Santą Auziną. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, o czym przekonaliśmy się w maju 2019 r. Wtedy po raz pierwszy został przyłapany z 26-letnią studentką, Laurą Savoie. Niedługo potem para wyjechała wspólnie na najbardziej wysunięty na północ przylądek Oahu. To tam aktor wyjął wielki pierścionek i poprosił partnerkę o rękę.

Quaid przez 5 lat był mężem aktorki P.J. Soles, później związał się z Meg Ryan (rozwiedli się po 10 latach) i agentką nieruchomości Kimberly Buffington. Ostatnie małżeństwo zakończyło się w 2018 r., z czego partnerzy 6 lat spędzili w separacji. Buffington urodziła mu bliźniaki. Quaid ze związku z Meg Ryan ma dorosłego syna Jacka, który również jest aktorem ("Igrzyska śmierci", serial "The Boys").

Dennisa Quaida mogliśmy oglądać ostatnio w "Midway" i serialu "Obłędnych świąt". Aktor ma na warsztacie kolejnych sześć filmów, m.in. dramat biograficzny "Reagan", w którym Quaid zagra tytułowego prezydenta USA.

d1syvsf

Podziel się opinią

Share

d1syvsf

d1syvsf