Trwa ładowanie...

Dennis Quaid ma czwartą żonę młodszą o 40 lat. Zdradził, co ich połączyło

Dennis Quaid ma syna starszego od własnej żony. I choć wielu uważało, że nowa miłość aktora to przejaw kryzysu wieku średniego, Quaid nic sobie nie robił z krytyki. Po ślubie opowiedział, że ten związek to dar od Boga.

Dennis Quaid ma czwartą żonę młodszą o 40 lat. Zdradził, co ich połączyłoŹródło: ONS.pl
d11ojp6
d11ojp6

Dennis Quaid skończył niedawno 66 lat. Laura Savoie jest 40 lat młodsza od swojego męża, który spotykał się przed nią z dużo młodszą kobietą i trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Poprzednie związki i ogromna różnica wieku nie są jednak żadną przeszkodą dla Laury i Dennisa, którzy są przekonani, że spotkali się dzięki boskiej interwencji.

Obejrzyj: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

- Oboje jesteśmy chrześcijanami i od samego początku Bóg miał wpływ na nasz związek. Myślę, że właśnie z tego pochodzi prawdziwa siła – mówił Quaid w wywiadzie dla "People". Tego samego zdania jest młoda mężatka, która opowiadała o wspólnym odmawianiu modlitwy. - To największe źródło siły w naszym związku – stwierdziła Savoie.

Przypomnijmy, że Dennis Quaid i Laura Savoie przysięgali sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską 2 czerwca. Aktor po "sześćdziesiątce" jeszcze w grudniu 2018 r. pojawiał się publicznie z 32-letnią Santą Auziną. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, o czym przekonaliśmy się w maju 2019 r. Wtedy po raz pierwszy został przyłapany z 26-letnią studentką, Laurą Savoie. Niedługo potem para wyjechała wspólnie na najbardziej wysunięty na północ przylądek Oahu. To tam aktor wyjął wielki pierścionek i poprosił partnerkę o rękę.

Quaid przez 5 lat był mężem aktorki P.J. Soles, później związał się z Meg Ryan (rozwiedli się po 10 latach) i agentką nieruchomości Kimberly Buffington. Ostatnie małżeństwo zakończyło się w 2018 r., z czego partnerzy 6 lat spędzili w separacji. Buffington urodziła mu bliźniaki. Quaid ze związku z Meg Ryan ma dorosłego syna Jacka, który również jest aktorem ("Igrzyska śmierci", serial "The Boys").

Dennisa Quaida mogliśmy oglądać ostatnio w "Midway" i serialu "Obłędnych świąt". Aktor ma na warsztacie kolejnych sześć filmów, m.in. dramat biograficzny "Reagan", w którym Quaid zagra tytułowego prezydenta USA.

d11ojp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ojp6