Trwa ładowanie...
d20mve3

Denzel Washington pomógł bezdomnemu w potrzebie. Piękny gest aktora

W zeszły czwartek Denzel Washington wykazał się ogromną empatią i dobrocią. Jak się okazało, aktor znalazł się we właściwym miejscu o odpowiedniej porze.
Share
Denzel Washington pomógł bezdomnemu w potrzebie. Piękny gest aktora
Denzel Washington pomógł bezdomnemu w potrzebie. Piękny gest aktoraŹródło: Getty Images
d20mve3

Denzel Washington jest jednym z najbardziej wziętych aktorów w Hollywood. Znany aktor kocha też teatr, ale znamy go głównie z ról filmowych. Dwa lata temu udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce w kontekście filmu “Bez litości 2”. W rozmowie zdradził, dlaczego tak długo trzeba było czekać na sequel kinowego hitu.

ZOBACZ TAKŻE: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Hollywoodzki gwiazdor wykazał się jednak ostatnio w zupełnie inny sposób. Serwis TMZ donosi, że w ostatni czwartek Denzel Washington pomógł bezdomnemu, który znajdował się w tragicznej sytuacji. Aktor, prowadząc samochód, dostrzegł cierpiącego mężczyznę na środku zakorkowanej drogi. Dla zapewnienia bezpieczeństwa Washington pomógł przenieść się nieznajomemu na pobocze i poświęcił swój czas na rozmowę z nim. W przeciwieństwie do bezdomnego aktor miał na sobie założoną maseczkę.

d20mve3

Po przybyciu wezwał odpowiednie służby, które szybko pojawiły się na miejscu. Tajemniczy mężczyzna był w szoku, dlatego Denzel Washington starał się w międzyczasie go uspokoić. Policjanci przesłuchali bezdomnego, a następnie puścili go wolno. Świadkowie twierdzą, że ranny miał nie rozpoznać znanego gwiazdora. Na szczęście my wiemy, kim on jest i dzięki temu możemy docenić jego wsparcie dla potrzebujących.

d20mve3

Podziel się opinią

Share
d20mve3
d20mve3