Trwa ładowanie...
d2knf5j

Deynn

Najnowsze informacje
1.6
(24 głosy)
Oceń:
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Deynn (a właściwie Marita Sürma) - polska blogerka, instruktorka fitness i celebrytka.

Deynn pochodzi ze Świdnika. Obecnie mieszka w Warszawie. Przez jakiś czas żyła również w Poznaniu oraz Wrocławiu. Od 2011 roku prowadzi bloga modowego. Sławę zyskała głównie za sprawą swojego konta na Snapchacie, gdzie często ukazuje najbardziej prywatne sprawy swojego życia. Deynn jest drugą polską użytkowniczką popularnej aplikacji z największą liczbą followersów. We wrześniu 2017 roku jej profil śledziło 271 tysięcy osób.

O Deynn było głośno w mediach kilkukrotnie. Celebrytka wchodziła w konflikt z takimi blogerkami jak Maffashion i Littlemooonster96. Pojawiła się także na okładce magazynu "Joy". Numer pisma ze zdjęciami celebrytki został całkowicie wyprzedany i potrzebny był jego dodruk.

Deynn zalicza się do najpopularniejszych intruktorek fitnessu. Efekty jej pracy na treningach można podziwiać oczywiście w mediach społecznościowych. Prywatnie Marita związana jest ze znanym trenerem personalnym - Danielem Majewskim. Oboje wydali książkę "Trening życia", która znalazła się na liście stu najelpiej sprzedających się pozycji w sieci Empik. Para wystąpiła we wrześniu 2017 roku w programie Kuby Wojewódzkiego.

Deynn i Majewski znani są również ze swoich niecenzuralnych wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2knf5j
d2knf5j
d2knf5j