Trwa ładowanie...

Disco pod Gwiazdami w Białymstoku: wydarzenie pobije rekordy ogladalności

Szósta edycja słynnej imprezy Disco pod Gwiazdami odbędzie się 3 i 4 sierpnia na terenie Politechniki Białostockiej. Podczas gorącego sierpniowego weekendu na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, Doda, Feel, Boys, Urszula, Classic.

Share
Disco pod Gwiazdami w Białymstoku: wydarzenie pobije rekordy ogladalnościŹródło: Materiały prasowe
d36foh8

Nie zabraknie też artystów światowego formatu: CC Catch, Danzel, Mirami, Fun Factory. Swą renomę, ogólnopolski zasięg i rozpoznawalność wydarzenie zawdzięcza również transmisji na żywo w Telewizji Polsat.

Rozrywka, jakiej brakowało w Podlaskiem

Organizacja Disco pod Gwiazdami w sercu Podlaskiego to doskonała propozycja zarówno dla mieszkańców, turystów, jak i fanów muzyki rozrywkowej. - Po raz pierwszy Samorząd Województwa Podlaskiego jest głównym organizatorem tak dużego wydarzenia. Będzie ono nie tylko świetną promocją naszego regionu na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy dla mieszkańców województwa. Dlatego już teraz zapraszam wszystkich na spędzenie półmetka wakacji z Disco pod Gwiazdami. – mówi Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dwa dni koncertów!

W sobotę, 3 sierpnia, na białostockiej scenie wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, MiłyPan, Mezo, Chłopaky. Drugi dzień wydarzenia, 4 sierpnia ma zdecydowanie międzynarodowy charakter. Swoimi występami imprezę uświetnią artyści światowej sławy: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, Las Ketchup, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Belini. Jak widać, organizatorzy zaprosili do współpracy wielu artystów, których muzyka porywa tłumy.

d36foh8

- To już szósta edycja Disco pod Gwiazdami, ale pod wieloma względami też pierwsza i wyjątkowa. Cieszymy się oczywiście, że Podlaskie po raz pierwszy otworzyło "swoje wrota” na tak dużą i prestiżową imprezę rozrywkową. Mamy nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Jako współorganizator już szóstej edycji imprezy, nie mogę nie wspomnieć, że po raz pierwszy wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu dostęp do rozrywki na dobrym poziomie jest niemal nieograniczony - mówi Robert Klatt, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia, World Media.

Disco pod Gwiazdami poprowadzi niezwykle charyzmatyczny duet: Joanna Liszowska i Michał Koterski, a na scenie towarzyszyć im będzie znana podlasianka Laura Mancewicz.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Poprzednie edycje Disco pod Gwiazdami przyciągały tłumy widzów nie tylko przed scenę (średnio ok. 50 tys. osób), ale również przed ekrany telewizorów. Według danych Nielsen Audience Measurement poprzednią transmisję wydarzenia (Stężyca 2017), nadawaną w Telewizji Polsat, obejrzało w sumie prawie 2 miliony widzów. Biorąc pod uwagę tegoroczny line up i wszelkie okoliczności organizacji wydarzenia, Disco pod Gwiazdami w Białymstoku z pewnością pobije wszelkie możliwe rekordy - zarówno pod względem zgromadzonej publiczności, jak i oglądalności. Zapowiada się świetna zabawa! Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego, Telewizja Polsat, World Media.

Patronami medialnymi wydarzenia są: tygodnik "Na żywo”, dziennik "Super Express”, Program Pierwszy Polskiego Radia oraz Wirtualna Polska.

Partnerem wydarzenia jest: Politechnika Białostocka.

d36foh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36foh8
d36foh8