Trwa ładowanie...
DJ Adamus: nowy ekspert w temacie używek?

DJ Adamus: nowy ekspert w temacie używek?

W nadchodzącym odcinku „Alei Sław” gościem programu będzie DJ Adamus. Zapytany o to, co denerwuje go w show-biznesie, odpowiedział, że przeszkadza mu „nieświadomość używek”.

Share
d4cwebt

Co Adamus miał na myśli? Jego zdaniem w polskiej branży artystycznej, a zwłaszcza filmowej panuje przesadne uwielbienie alkoholu, przy jednoczesnym potępieniu osób sięgających po innego rodzaju używki, np. marihuanę.

Każdą osobę, która zapali jointa uważa się za narkomana, a jak się okazuje marihuana staje się też środkiem leczniczym, a niekoniecznie tylko i wyłącznie używką - powiedział DJ.

d4cwebt

Celebryta już kolejny raz wyraził swoją opinię na ten temat. Muzyk twierdzi, że legalizacja miękkich narkotyków, zmniejszyłaby zainteresowanie mocniejszymi środkami odurzającymi, takimi jak dopalacze.

Narkotyki, które są zakazane, czy lekkie, czy twarde są uważane przez stare środowisko, czy społeczeństwo za coś negatywnego. Ja mam inne podejście do tego, ze względu na to, że staram się dosyć mocno drążyć ten temat teoretycznie - dodał muzyk.

Czyżby DJ Adamus aspirował do miana eksperta w kwestii używek? Premiera odcinka w piątek o 21.00 w Polsat Cafe.

d4cwebt

Podziel się opinią

Share
d4cwebt
d4cwebt