Trwa ładowanie...
07-02-2017 13:59

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak znów rywalizują. Stary konflikt powróci?

Dziennikarka chce nakręcić film o dawnej królowej mafii pruszkowskiej. Niestety na drodze do realizacji tych planów stanęła jej odwieczna rywalka - Dorota Rabczewska.

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak znów rywalizują. Stary konflikt powróci?Źródło: AKPA
dy28ury
dy28ury

Tak zwana "królowa mafii pruszkowskiej" to Monika B., czyli żona gangstera "Słowika". Gwiazda TVN-u uznała, że jej historia jest doskonałym materiałem na scenariusz. Podobno namówiła już swojego męża, aby zainwestował w film. Piotr Woźniak-Starak uznał, że to świetny pomysł na hit i zaangażował się w ten projekt.

W międzyczasie okazało się, że postać inspirowana Słowikową została uwzględniona w najnowszej części "Pitbulla" i ma się w nią wcielić nie kto inny jak Doda, czyli największy wróg gwiazdy TVN-u. Jak donosi "Fakt", Agnieszka Woźniak-Starak jest wściekła. Scenariusz jej filmu jest bowiem dopiero w powijakach, a Rabczewska wchodzi na plan już wiosną. Nowy "Pitbul" ukaże się więc jako pierwszy.

- Agnieszka oznajmiła Piotrowi, że w takim wypadku nie może robić tego filmu. Nie chce, by potem wiecznie mówiono o nim w kontekście roli Dody. Ma dość jej obecności w swoim życiu - powiedział informator tabloidu. Czas pokaże, czy spór o film roznieci kolejny medialny konflikt Dody i Woźniak-Starak.

Doda ONS.pl
Doda Źródło: ONS.pl
Agnieszka Szulim Instagram.com
Agnieszka Szulim Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Doda o tegorocznej Eurowizji i kandytaturze Alicji Ruchały

dy28ury
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy28ury