Trwa ładowanie...
d42xe5v
News

Doda ma już sylwestrowe plany. Gdzie wystąpi i ile zarobi?

O jej występ podczas sylwestrowej nocy walczyły największe polski stacje telewizyjne. Doda wybrała jednak koncert bez kamer, za który, jak donosi „Fakt”, zainkasuje 90 tysięcy złotych. Gdzie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia będzie można zobaczyć samozwańczą królową polskiej estrady?
Podziel się
Doda
Doda (AKPA)
d42xe5v

Doda uznała, że nie zależy jej za kilkuminutowym występie, ponieważ chciałaby zaprezentować pełny show z widowiskowymi efektami, kostiumami i dopracowaną choreografią. Dlatego zdecydowała się wystapić w Białymstoku.

Koleżanki z branży mogą jej tylko pozazdrościć rekordowej gaży, której znaczą część pokryje zresztą lokalny biznesmen, który woli pozostać anonimowy. Za krótki występ telewizyjny złożony z 2-3 piosenek mogłaby zainkasować ok. 60 tysięcy, co – biorąc pod uwagę nakład pracy – zdecydowanie bardziej by jej się opłacało. Wybrała jednak Białystok. (…) W noc sylwestrową zaprezentuje fanom efektowne, ponadgodzinne widowisko znane z jej trasy „Riotka Tour”. Co prawda nie wyemituje go żadna telewizja, ale Doda i tak czuje satysfakcję - czytamy w "Fakcie".

Żałujecie, że tym razem nie będzie można zobaczyć jej sylwestrowego show podczas telewizyjnej transmisji?

d42xe5v

Podziel się opinią

Share
d42xe5v
d42xe5v