Trwa ładowanie...
d1e9nhs

Doda nagrała pikantne wideo. Nasmarowała się olejkiem w szczytnym celu

Doda opublikowała pikantne wideo z siłowni. Na nagraniu wygląda wyjątkowo ponętnie. Wszystko by pomóc chorej dziewczynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda pokazała ponętne nagranie
Doda pokazała ponętne nagranie (ONS)
d1e9nhs

Doda postanowiła pomóc 18-letniej Julii Kuczale zebrać pieniądze na leczenie raka mózgu: - pamiętam, jak ja miałam 18 lat. Nagrywałam wtedy swoją pierwszą płytę i całe życie miałam przed sobą. Nie mogłam się doczekać tego, co mi los da – mówiła na nagraniu, w którym zachęcała do wsparcia zbiórki na siepomaga.pl.

Znaki ostrzegawcze raka mózgu

- Życie Julii jest wycenione na kosmiczną cenę [...]. To jest niewiarygodne, że można by za nią wyprodukować dwie naprawdę świetne filmowe produkcje w Polsce – kontynuowała Doda.

d1e9nhs

- Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie tylko mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening […] i umieszczę go tutaj.

Doda nie rzuca słów na wiatr. Gdy kolejny milion został zebrany, faktycznie poszła na siłownię wysmarowana oliwką, w bardzo kusym stroju.

"Oto wynik waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii, to ja zrobię to, co na załączonym wideo. Pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień".

Fani zachwyceni są nagraniem:

d1e9nhs

"sztos sztosów w szczytnym celu!",

"takie wyczyny mogę oglądać codziennie, jeśli tylko przyświeca mi szlachetny cel",

"jesteś słowna, a to najważniejsze".

18-letnia Julia Kuczała walczy o życie. Nastolatka od kwietnia zmaga się z nowotworem złośliwym mózgu i potrzebuje ogromnych pieniędzy, aby rozpocząć leczenie w USA. Pierwotny kosztorys okazał się nieprawidłowy. Rodzina jest załamana, ponieważ musi uzbierać 8 mln złotych, aby walczyć o życie Julii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1e9nhs

Podziel się opinią

Share
d1e9nhs
d1e9nhs