Trwa ładowanie...
d1wviku

Doda nie spędzi świąt wielkanocnych z rodziną. Wszystko przez koronawirusa

Doda mocno zaangażowała się w uświadamianie ludzi na temat zachowywania środków ostrożności w czasie pandemii koronawirusa. Teraz tłumaczy, jakie sama podjęła kroki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda mówi o koronawirusie
Doda mówi o koronawirusie (East News, Fot: East News)
d1wviku

Doda słynie nie tylko z umiejętnego kreowania swojego wizerunku, ale także z zabierania głosu w ważnych społecznie tematach. Nigdy nie zważała na to, czy jest to dla niej opłacalne zawodowo. Teraz gwiazda po raz kolejny uświadamia fanów. Chodzi oczywiście o pandemię koronawirusa.

Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Na Insta Story Dody widzieliśmy już kilka apeli do obserwatorów o to, by nie wychodzili z domów. W tym celu piosenkarka zaprosiła nawet do rozmowy live Justynę Steczkowską, z którą niegdyś miała konflikt. Panie dały przykład ludziom na wykorzystanie czasu kwarantanny do zadbania o utracone kontakty, ale nie tylko.

d1wviku

Doda apeluje, by ludzie, jeżeli tylko mogą, zostawali w swoich domach. Piosenkarka podjęła decyzję, że nie pojedzie do rodzinnego Ciechanowa na święta wielkanocne.

- Absolutnie nie chcę narażać zdrowia rodziców, więc razem z bratem podjęliśmy decyzję, że nie odwiedzimy ich tym razem - powiedziała Doda w rozmowie z Party.pl.

- Jest nam przykro, że spędzimy Wielkanoc osobno, ale jeżdżenie po kraju i stwarzanie ryzyka roznoszenia wirusa to najgorsze, co można teraz zrobić dla seniorów - dodała.

Przypomnijmy, że rodzice artystki w przeszłości przeszli leczenie onkologiczne, przez co należą do grypy wysokiego ryzyka zarażenia koronawirusem.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d1wviku

Podziel się opinią

Share

d1wviku

d1wviku