Trwa ładowanie...
d3hirhf

Doda pokazała stare zdjęcie rodziców. "Mama jest prawdziwym sztosem"

Nie od dziś wiadomo, że dla Doroty Rabczewskiej-Stępień rodzina jest najważniejsza. Artystka znalazła archiwalne zdjęcie rodziców i postanowiła się nim pochwalić. Zbieramy właśnie szczęki z podłogi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zaskoczyła swoich fanów.
Doda zaskoczyła swoich fanów. (East News, Fot: East News)
d3hirhf

Każdy lubi wracać do chwil z przeszłości, które przywołują miłe wspomnienia. Doda przeglądając rodzinny album wpadła na zdjęcie swoich rodziców. I to jakie!

Nie jest to zwykła pamiątkowa fotografia, a zdjęcie mamy i taty w plażowych "stylizacjach". Pierwsze co rzuca się w oczy to zachwycająca figura rodziców artystki. Szczególnie mocno zarysowane mięśnie brzucha mamy.

Doda postanowiła swoim stylu odnieść się do opublikowanej fotki. "Mama Wanda jest prawdziwym sztosem. Kiedyś postanowiła sobie i innym udowodnić, że z lubiącej ciasteczko do kawy, pani z urzędu, w parę miesięcy będzie wyglądać jak miss fitness. Co prawda jak już to osiągnęła, to szybko jej się znudziło i uznała, że ciasteczko to jest to co woli. Ale nikt nigdy już nie mógł zarzucić , że w tym wieku nie da się rady" - pisze i zaznacza, że rodzice skończyli już wtedy 50 lat.

d3hirhf

Mieć taką formę po 50 roku życia to nie lada wyzwanie. Pewnie wielu młodszych ludzi pozazdrościłoby tak wyrzeźbionego ciała. Jak widać, bez względu na wiek można zadbać o swoją sylwetkę. Nie tłumacząc się pracą lub brakiem czasu. Jesteśmy pod wrażeniem! "Petarda", "Sztos", "Super figura" - piszą internauci, nie mogąc wyjść z podziwu.

Też jesteście pod wrażeniem?

d3hirhf

Podziel się opinią

Share
d3hirhf
d3hirhf