Trwa ładowanie...
d29ja04
News

Doda wygrała w sądzie z Haidarem? On uważa inaczej!

Medialny związek Dody i Emila Haidara dobiegł końca rok temu. Narzeczeni nie rozstali się jednak w przyjaznej atmosferze. Były ukochany piosenkarki zażądał zwrotu wszystkich drogich prezentów, które jej podarował w trakcie ich burzliwego romansu. Sprawa trafiła do sądu, a 26 października zapadł pierwszy wyrok w tej sprawie. Jaki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda wygrała w sądzie z Haidarem? On uważa inaczej!
(AKPA)
d29ja04

Emil Haider chciał przede wszystkim odzyskać pierścionek zaręczynowy, który jest wart 250 tysięcy złotych. Sprawa była na tyle poważna, że trafiła do Sądu Okręgowego w Warszawie. Rozprawa trwała trzy godziny. Po jej zakończeniu Doda oświadczyła, że sąd wysłuchał argumentów obu stron i uznał żądania Emila za absurdalne. Jak wynikało z ustaleń serwisu Pudelek, wokalistka może zatrzymać pierścionek oraz podarowane przez Haidera ubrania.

Okazuje się jednak, że ten proces Doda przegrała. Według wyroku, który nie jest jeszcze prawomocny, gwiazda musi zwrócić pierścionek zaręczynowy oraz pokryć koszty sądowe. Emil Haidar postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie.

Potwierdzam ze w dniu dzisiejszym, odbyla sie rozprawa, dotyczaca zwrotu darowizn, ktora wytoczylem Rabczewskiej z powodu razacej niewdziecznosci oraz innych jej dzialan, ktore obecnie sa przedmiotem dochodzen prowadzonych przez organy scigania. Proces wytoczylem, poniewaz mialem wielka watpliwosc czy PRowe zapewnienia Pani Rabczewskiej o przekazaniu pierscionka na cele charytatywne, beda mialy odzwierciedlenie w rzeczywistosci. Jak widac byl to jej kolejny zabieg marketingowy, bo ta pani uwielbia wycierac sobie usta pustymi frazesami. Minal rok i jak widac nic sie w tej sprawie nie wydarzylo, wiec ciesze sie ze dzieki wyrokowi sadu srodki pozyskane z tego pierscionka zasila konto WOSP. Ponadto Sad zasadzil pokrycie kosztow sadowych w wysokosci ok 10000 pln przez Pania Rabczewska.
_Pozostalych przedmiotow troche szkoda bo traca na tym organizacje charytatywne ktorym chcialem je przekazac, ale niech sie Pani Rabczewskiej nosza. Czekam na uprawomocnienie wyroku lub ewentualne odwolanie Pani Rabczewskiej bo jej pazernosc moze wskazywac na to ze ta sprawa jeszcze sie nie zakonczyla. Nie mniej jednak nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia. _(zachowano oryginalną pisownię)

Doda ONS.pl
Doda (ONS.pl)

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Emil Haidar dementuje plotki, że tęskni za Dodą

d29ja04

Podziel się opinią

Share
d29ja04
d29ja04