Trwa ładowanie...
d1daxhi
News

Doda znowu w podróbce!

Podziel się
Doda znowu w podróbce!
d1daxhi

Doda znowu się skompromitowała?

Look piosenkarki wywołał zachwyt wszystkich gości na imprezie Okiem Komara. Niestety, kilka godzin później okazało się, że kreacje jest jedynie imitacją sukienki projektu Gosi Baczyńskiej!

W mediach pojawiały się zdjęcia pani Doroty Rabczewskiej z imprezy Okiem Komara (maj 2012) podpisane, iż wokalistka była ubrana w suknię Gosi Baczyńskiej. To nieprawda. Sukienka Dody jedynie do złudzenia przypomina suknię projektu Gosi Baczyńskiej - czytamy w oświadczeniu do mediów opublikowanym na Facebooku. -_ Oryginalną (zaprojektowaną w 2011 roku) nosiła pani Edyta Górniak podczas sesji do magazynu Viva! oraz jedna z finalistek Top Model podczas finału tego programu._

d1daxhi

Nie pierwszy raz wokalistka pokazała się w kreacji do złudzenia przypominającej projekt znanego domu mody. Kilka miesięcy temu wywołała lawinę negatywnych komentarzy przychodząc na pokaz Paprocki&Brzozowski w podróbce Louis Vuitton. Tamtą wpadkę wytknął jej nawet były menedżer, Jakub Majoch.

Być może Dorota Rabczewska nie wiedziała co w swojej kolekcji w 2011 roku miała Gosia Baczyńska i skusiła się na sukienkę ze względu na jej atrakcyjną cenę?

(PSz)

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1daxhi

d1daxhi
d1daxhi