Trwa ładowanie...
d3pbv3d

Doda zrobiła sobie sesję w ogrodzie. Prawdopodobnie najlepszą w swojej karierze

Od kilku tygodni większość z nas ma nadwyżkę wolnego czasu. Niektórzy sprzątają, inni bindżują Netfliksa, a jeszcze inni wykorzystują izolację bardziej kreatywnie. Jak Doda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas przymusowej izolacji Doda nie próżnuje
Podczas przymusowej izolacji Doda nie próżnuje (ONS.pl)
d3pbv3d

Na FB piosenkarki i producentki pojawiła się niezwykła sesja zdjęciowa. Czemu niezwykła? Bo po pierwsze została zrobiona w ogrodzie Dody telefonem, a po drugie modelka wystąpiła bez makijażu i wymyślnej fryzury. I w tym należy upatrywać sukcesu sesji. Jest seksowna, naturalna i wciąż profesjonalna.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

"Za domem, telefonem, bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach and still fabulous" – pisze Doda na FB.

d3pbv3d

Sesja prezentuje się następująco:

Pod postem natychmiast zaroiło się do komentarzy. Oczywiście jak zwykle zdania się podzielone.

Jedni uważają, że Doda pokazuje, iż kobieta po trzydziestce może wyglądać świetnie. "Jestem zachwycona", "Szok", "Mega profesjonalna robota" – piszą fani.

d3pbv3d

Drudzy zarzucają piosenkarce promowanie kanonu piękna opartego na ingerencjach w urodę i zbyt wychudzonej sylwetce. Co ma być złym przykładem dla młodzieży.

A jaka jest wasza opinia?

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3pbv3d

Podziel się opinią

Share

d3pbv3d

d3pbv3d