Dominika Kluźniak i Bartek Głogowski nie wrócą do siebie

Podziel się
Dominika Kluźniak i Bartek Głogowski nie wrócą do siebie

Dominika Kluźniak i Bartek Głogowski rozstali się prawie rok temu. On zakochał się w innej kobiecie, pozostawiając matkę swojego dziecka. Nowa miłość aktora okazała się jednak przelotna.

Dominika nie widziała poza nim świata, nazywała go mężem, choć nigdy nie zalegalizowali swojego związku. Jednak charakter Bartka okazał się daleki od ideału. Kilkanaście miesięcy temu wyprowadził się z domu do poznanej na planie Plebani, Natalii Lesz.

Kluźniak ogromnie przeżyła to rozstanie, jej świat się zawalił. Okazało się, ze Bartek nie odwzajemniał jej miłości i oddania. Oprzytomniał, kiedy Natalia potraktowała go w taki sam sposób, w jaki on zachował się wobec Dominiki. Po krótkim romansie, Głogowski pozostał na lodzie.

Przyjaciele Bartka i Dominiki liczyli na to, że aktorka wybaczy niewiernemu partnerowi. Tym bardziej, że łączy ich kilkuletnia córka. Aktor związał się jednak z kolejną kobietą.

Mój związek z Kluźniak zakończył się definitywnie rok temu. Ponadto osoba, z którą się spotykam, mogłaby poczuć się urażona czytając, że zamierzam wrócić do jej konkurentki - powiedział Bartek w rozmowie z Na żywo.

Wypowiedź ta świadczy o wielkiej "klasie" Głogowskiego. Nas najbardziej zastanawia użyte przez niego słowo konkurentka. Trzeba mieć o sobie wysokie mniemanie, żeby wszystkie poznane kobiety traktować jako rywalki zabiegające o swoje względy. Na szczęście Dominika dawno zapomniała o byłym partnerze. Polubiła już nawet życie singielki.

Jest niezależna, spełnia się zawodowo. Za Bartkiem nie tęskni - zdradza informator gazety.

(JMa)

**Alessandra Ambrosio rośnie w oczach!**

Polub WP Gwiazdy