Trwa ładowanie...
Materiał sponsorowany przez TIDAL

Domówka TIDAL: Premiera TIDAL Live w Warszawie z udziałem gwiazd

Influencerzy, artyści, przedstawiciele mediów i wytwórni płytowych na domówce TIDAL zorganizowanej 25 maja w wyjątkowo zagospodarowanej przestrzeni w samym sercu Warszawy poznali najnowszą funkcję aplikacji - TIDAL Live. Na czym ona polega?

 Źródło: materiały partnera
d3m8ho9
d3m8ho9

Subskrybenci TIDAL HiFi i HiFi Plus mogą dzielić się ze sobą muzyką w czasie rzeczywistym, rozpoczynając sesję z innymi, poprzez kliknięcie specjalnego przycisku. Możliwe jest także dołączanie do sesji utworzonych przez ekspertów TIDAL z wielu rozmaitych gatunków muzycznych.

Żeby zapoznać użytkowników z nową opcją, TIDAL urządził domówkę, na której odbyły się dwie sesje. Live z Rubensem polegał na tym, że goście sami wybrali utwory do sesji Live, przy których chcieli się bawić. Druga to Live Rubensa. Artysta, który występował z Darią Zawiałow, Dawidem Podsiadło, czy Vito Bambino, zagrał na żywo sesje z utworami wybranymi przez siebie specjalnie na Domówkę TIDAL. Rubens jest współautorem wielu polskich hitów, m.in. kawałka "Złoto" skomponowanego z Mrozu. Jako wykonawca solowy znany jest z piosenki "Wszystko OK?", która dała mu nominację do Fryderyków 2023.

Zobacz galerię zdjęć:

Źródło: materiały partnera

Imprezę poprowadził Krzysztof "Jankes" Jankowski, a wśród zaproszonych gości pojawili się m.in.: Honorata Skarbek, Katarzyna Sokołowska, Natalia Szroeder, Leon Myszkowski, Kuba Szmajkowski, Natalia Sisik, Jarosław Kostrzewa, Ola Szkołda, Nadia Długosz, Sylwia Nowak, Milena Krawczyńska, Ilona Krawczyńska, Kacper Kruz, Adriana Hyzopska, Piotr Czaykowski i Jagna Niedzielska.

d3m8ho9

"Korzystam z aplikacji TIDAL i uważam, że jest to świetna platforma streamingowa. Można tam znaleźć inspirującą muzykę. Sama jestem artystką i tam swoją muzyką mogę dzielić się ze słuchaczami. Dzięki niej mogę dzielić się także swoimi utworami ze słuchaczmi" - powiedziała Honorata Skarbek.

"Jestem fanem aplikacji TIDAL i gdy dostałem zaproszenie na domówkę, bardzo się ucieszyłem. Przedstawiliśmy dziś zupełnie nową funkcję - Live, która ma dużo wspólnego z tym, co robię na co dzień. Od wielu lat dzielę się muzyką ze słuchaczami i odzywam się do nich. To samo proponuje nam TIDAL i uważam, że jest to coś pięknego" - skomentował Krzysztof "Jankes" Jankowski.

TIDAL to prowadzona przez artystów globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, która ma na celu stworzenie zrównoważonego, zorientowanego na artystę i fanów modelu biznesowego dla branży muzycznej. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak bezpośrednie płatności dla artystów, TIDAL umożliwia artystom przedefiniowanie ich miejsca w branży muzycznej. Dostępna w 62 krajach usługa zawiera w swoim katalogu ponad 90 milionów utworów i 450 000 wysokiej jakości filmów, a także oryginalne serie wideo, podcasty, tysiące starannie wyselekcjonowanych playlist i odkrywanie wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL jest dostępny w poziomach HiFi i HiFi Plus, a członkostwo HiFi Plus oferuje dostęp takich funkcji audio jak Master Quality Authenticated (MQA), Dolby Atmos i Sony 360 Reality Audio. TIDAL jest częścią Block, Inc. (NYSE: SQ), globalnej firmy technologicznej skupiającej się na usługach finansowy

Materiał sponsorowany przez TIDAL
d3m8ho9
d3m8ho9