Trwa ładowanie...
d3sema1

Nawet kilkuletnia abstynencja. Mówi o intymności po ciąży

Pojawienie się dzieci zmienia wszystko. Także relacje między rodzicami, również te najbardziej intymne. Wie o tym Paula Tumala, która szczerze mówi o współżyciu po ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paula Tumala udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Czy istnieje seks po ciąży? Cóż, podobno tak.
Paula Tumala udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Czy istnieje seks po ciąży? Cóż, podobno tak. (ONS.pl, Instagram.com)
d3sema1

Paula Tumala zyskała rozpoznawalność jako jedna ze zmysłowych Słowianek Donatana. Dziś jest wziętą celebrytką, którą na Instagramie obserwuje 220 tys. internautów. Jest także mamą, bowiem w styczniu 32-latka urodziła urocze bliźniaczki.

Dziewczynki nazywają się Nadia i Anastazja, mają 4 miesiąca i jak łatwo się domyślić, pochłaniają 100 proc. uwagi swoich rodziców.

Pojawienie się dzieci zmienia bowiem wszystko: rytm dnia, przyzwyczajenia, styl życia. Wpływa także na intymną aktywność rodziców i ich relacje.

d3sema1

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Wie o tym doskonale Paula Tumala, która udzieliła niezwykle szczerego wywiadu "Super Expressowi". Celebrytka powiedziała głośno i z humorem, przez co przechodzi większość par mających dzieci.

- Seks jest podstawą każdego związku i nie można o nim zapominać, nawet jak pojawią się dzieci. […] Moja blizna już się zagoiła i nie mam żadnych przeciwwskazań do tego, by znów cieszyć się intymnymi momentami z moim ukochanym, chociaż przyznam, że nasze maluszki są tak absorbujące, a po całym dniu opieki nad nimi bywamy tak zmęczeni, że jedyne co nam przychodzi do głowy, to prysznic i sen. Czasem sobie żartujemy, że wrócimy do aktywności seksualnej, jak dziewczynki pójdą do szkoły - mówi Tumala.

d3sema1

32-letnia celebrytka przytoczyła sytuację, kiedy romantyzm prysł, bo dziewczynki dały o sobie znać. Tumala zdradziła też, że nie popełnia błędu wielu rodziców i od małego przyzwyczają córeczki do spania w swoich łóżkach.

- Dziewczynki śpią we własnych łóżeczkach, na razie obok naszego łóżka, ale później będą już nocować w swoim pokoiku. Mamy dla nich mnóstwo czasu i miłości w ciągu dnia, w nocy też do nich wstajemy, kiedy tylko zapłaczą. Z opowieści koleżanek wiem, że jak się maluchy zabiera do łóżka, to można zapomnieć o przyjemnościach z partnerem nawet na długie lata, więc wolimy uniknąć tych błędów. Warto w tej kwestii zachować zdrowy rozsądek i trochę intymności dla siebie - mówi celebrytka tabloidowi.

Cóż możemy powiedzieć? Powodzenia!

d3sema1

Podziel się opinią

Share
d3sema1
d3sema1