Trwa ładowanie...

Dorota Deląg aktorką tylko bywa

Share
Dorota Deląg aktorką tylko bywa
d760x2e

Już dobrych kilka lat temu zorientowała się, że w polskim show-biznesie bywa ciężko. Dlatego żyje z biznesu.

Dorota Deląg otwarcie przyznaje, że polski show-biznes dyktuje twarde warunki, dlatego wybrała inny sposób zarobku i założyła agencję reklamową.

Spotkałam się ze ścianą i osiem lat temu podjęłam decyzję o założeniu własnego biznesu - mówi Dorota w tygodniku Gwiazdy.

d760x2e

Dzisiaj Dorota Deląg jest przede wszystkim kobietą biznesu, która prowadzi dwie duże firmy. Dzięki biznesowi nie musi martwić się o przyszłość.

Ostatnio uśmiechnęło się do niej szczęście z drugiej strony i, mimo, że ostatnio grywała tylko epizody, dostała całkiem sporą rolę w serialu 39 i pół. Deląg gra tam Kasię, byłą dziewczynę Darka Jankowskiego, która nie może pogodzić się z jego odejściem.

Gdy dostałam propozycję zagrania w tym serialu, zastanawiałam się, czy to nie będzie kolidowało z pracą w agencji. Ale aktorstwo to bardzo silny instynkt, zawsze mnie do niego ciągnie - mówi Dorota Deląg.

Teraz aktorka wyznaje, że jest szczęśliwa - spełnia się jako aktorka i jako bizneswoman. Mamy jednak wątpliwości, czy można mówić tu o byciu aktorką. To raczej dorabianie, pokazywanie się na ekranie raz na jakiś czas. Co ciekawe, na brak ról narzeka także Paweł Deląg, brat Doroty. Rodzinna przypadłość?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d760x2e

Podziel się opinią

Share
d760x2e
d760x2e