Dorota Gardias zamieszka z mężem
Być może to sprawi, że jej małżeństwo przetrwa!
Od jakiegoś czasu kolorowe czasopisma informują, że w małżeństwie Doroty Gardias i Konrada Skóry nie dzieje się najlepiej i wszystkiemu winna jest rozłąka.
Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sytuacja ulegnie zmianie, bo, jak donosi tygodnik Świat i ludzie, małżonkowie w końcu zamieszkają razem! Konrad postanowił wiele zmienić, by ratować małżeństwo z Dorotą.
Przeniesie się dla niej z Łodzi do Warszawy. To będzie test dla obojga. Przynajmniej skończą się wreszcie te wszystkie głupie plotki - mówi znajoma Doroty z TVN-u.
Choć Gardias i Skóra są małżeństwem ze sporym stażem, nie mieli okazji długo ze sobą mieszkać - teraz czeka ich pewnie wiele wyrzeczeń i kompromisów, ale z pewnością okaże się, że było warto.
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski