Megafon.pl
News
02-03-2014 (00:01)

Dorota Masłowska śpiewa do "Hardkor disko"!

Podziel się
Dorota Masłowska śpiewa do "Hardkor disko"!

Do sieci trafił klip do utworu "Hajs" Mister D.

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu "Społeczeństwo jest niemiłe" Mister D, najnowszego projektu Doroty Masłowskiej - pisarki, a teraz także kompozytorki, piosenkarki i producentki. Klip jest nostalgiczną wariacją na temat boskich lat 80./90., stuningowanych przez współczesny SWAG. W teledysku pojawiają się fragmenty filmu "Hardkor Disko", do którego klip został stworzony.

Album zawiera 11 utworów, razem nieco ponad 30 minut muzyki łączącej punk, hip-hop i muzykę taneczną. Nad całością czuwał Marcin Macuk.

Oto tracklista:
"Ryszard"
"Hajs"
"Chleb"
"Żona piłkarza"
"Kinga"
"Zapach Boga"
"Prezydent"
"Chrzciny" feat. Jakub Żulczyk
"Czarna żorżeta"
"Córka" feat. Kuba Wandachowicz
"Społeczeństwo jest niemiłe"

"Hardkor Disko" to współczesna, pełna kontrastów metropolia oraz nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina (Marcin Kowalczyk), młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę (Jaśmina Polak). Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia. Film trafi do kin 4 kwietnia.

Twórcą obrazu jest Krzysztof Skonieczny, reżyser teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko czy hitu Jamala "Defto" oraz właśnie "Hajsu" Mister D.

Podziel się

(fot. youtube.com)

Polub WP Gwiazdy