Trwa ładowanie...
d7v4wob
News

Dorota Rabczewska otrzymała medal "za zasługi dla Ciechanowa"

Dorota Rabczewska pochwaliła się wyróżnieniem, jakie otrzymała od władz swojego rodzinnego miasta za "zasługi dla Ciechanowa", ale medalu nie zachowała dla siebie...
Podziel się
Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska (Facebook.com)
d7v4wob

Ostatnimi czasy pisze się o Dorocie Rabczewskiej głównie w kontekście jej ślubu z Emilem Haidarem lub kolejnych sądowych potyczek.

Tym razem Doda postanowiła pochwalić się wyróżnieniem, jakie otrzymała od władz swojego rodzinnego miasta. Artystka została nagrodzona medalem „za zasługi dla Ciechanowa”. Na swoich profilach na Instagramie i Facebooku opublikowała obszerną relację z uroczystości wręczenia nagrody. Zdradziła również, że dedykuje ją i przekazuje na ręce swoich rodziców.

Wczoraj był jeden z piękniejszych dni w moim życiu. Najpierw Przewodniczący Rady Miasta, Kapituła oraz Prezydent wręczyli mi medal za zasługi na rzecz Ciechanowa. Wiele wzruszeń podczas przemowy. Medal zadedykowałam i przekazałam na ręce moich rodziców☺. W moich oczach zasługują na niego bardziej niż ja. Mama przez kilkadziesiąt lat pracowała w urzędzie pracy, pomagając tysiącom ludzi ją znaleźć, tata - olimpijczyk, mimo że sam boryka się ze zdrowiem do dziś propaguje sport w Ciechanowie i od kilku lat trenuje niepełnosprawnych sportowców. Moi rodzice są na medal!!! – napisała na Facebooku.

d7v4wob

Dodała również, że odwiedziła studio nagraniowe, które ufundowała oraz szkołę podstawową, do której uczęszczała.

Gratulujemy Dorocie wyróżnienia!

Eleganckie płaszcze w świetnych cenach. Kliknij i sprawdź. Przesyłka 0 zł >>

d7v4wob

Podziel się opinią

Share

d7v4wob

d7v4wob