Trwa ładowanie...
du6pm7t

Dorota Szelągowska o ślubie z Adamem Sztabą. "Niepotrzebnie go wzięliśmy"

Dorota Szelągowska w rozmowie z Agatą Młynarską wspomniała czasy związku z muzykiem. Dlaczego się rozstali?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Szelągowska o ślubie z Adamem Sztabą
Dorota Szelągowska o ślubie z Adamem Sztabą (East News)
du6pm7t

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że fani interesują się nie tylko życiem zawodowym dekoratorki wnętrz, ale też prywatnym. Jakiś czas temu wszyscy żyli rozstaniem Szelągowskiej z muzykiem Adamem Sztabą. Para uchodziła za wzór do naśladowania, a decyzja o rozwodzie dla wielu była szokiem.

Dorota Szelągowska opowiedziała o tej relacji Agacie Młynarskiej podczas live'a zorganizowanego przez dziennikarkę w sieci.

- Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam - przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu - powiedziała.

du6pm7t

ZOBACZ: Szelągowska na Telekamerach: "Wolałabym teraz zrywać boazerię ze ściany"

Gwiazda TVN przyznała również, że ma wielki szacunek do swoich byłych partnerów.

- Każdy mój związek był pełen miłości i dobra. To, że w którymś momencie zaczęło się tam dziać zło albo przestaliśmy się zgadzać, to nic nie zmienia. Mam w sobie system bardzo mocnego pielęgnowania wspomnień i to, że w tej chwili jakiś człowiek jest dla mnie obcym człowiekiem, bo tak się dzieje, to nie znaczy, że tamten człowiek, z tamtych lat jest skreślony.

du6pm7t

Czy Dorota Szelągowska odnalazła miłość na całe życie? Czas pokaże.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

du6pm7t

Podziel się opinią

Share
du6pm7t
du6pm7t