Trwa ładowanie...
d1nrisa

Dorota Szelągowska potwierdza ślub. Jej wesele kosztowało...65 złotych!

Prezenterka bardzo chroni swoje życie prywatne. Okazuje się jednak, że po urodzeniu drugiego dziecka przyszedł też czas na ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szelągowska wzięła ślub
Szelągowska wzięła ślub (Facebook.com)
d1nrisa

Od kilku miesięcy plotkuje się o tym, że Dorota Szelągowska ponownie wyszła za mąż. Gwiazda jednak nie komentowała tych doniesień i odsunęła się w cień. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć o tym, że rzeczywiście to zrobiła. Niewiele natomiast wiadomo o jej wybranku. Podobno jest góralem.

- Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie - wyznała Szelągowska.
Dlaczego ślub był owiany taką tajemnicą? Pierwsze małżeństwo Doroty z Adamem Sztabą skończyło się rozwodem. Na ich hucznym weselu w Rzecewie w województwie pomorskim bawiło się sporo gwiazd. Wielka impreza nie zagwarantowała im jednak szczęścia. W rozmowie z "Twoim Stylem" prezenterka przyznaje, że obecnego męża również poznała w pracy, ale nie była im potrzebna wielka impreza. Wesele wyprawili za 65 złotych!

- Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. (...) Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia.
Dorota Szelągowska dołączyła do grona gwiazd, które skutecznie ukryły swój ślub. Wcześniej była to Ewa Farna, a kilka dni temu Doda. Wszystkie panie poinformowały media o nowym stanie cywilnym już po fakcie. Dorocie serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska odnalazła szczęście

d1nrisa

Podziel się opinią

Share

d1nrisa

d1nrisa