Trwa ładowanie...
d1i3vc7

Dramatyczne wyznanie Laury Prepon. Aktorka "Orange is the New Black" przerwała drugą ciążę

Gwiazda serialu Netfliksa "Orange is the New Black" Laura Prepon wyznała, że poddała się zabiegowi przerwania ciąży. "Ben trzymał mnie, gdy płakałam".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W lutym  Laura Prepon urodziła drugie dziecko. Ale to była jej trzecia ciąża
W lutym Laura Prepon urodziła drugie dziecko. Ale to była jej trzecia ciąża (Getty Images)
d1i3vc7

Laura Prepon to 40-letnia aktorka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu "Orange is the New Black" oraz filmu "Dziewczyny z pociągu" w reżyserii Tate Taylor. Aktorka hitu Netfliksa promuje teraz swoją książkę poświęconą macierzyństwu zatytułowaną "You & I As Mothers".

ZOBACZ TEŻ: Nowacka - "Gdyby nie Kaczyński, protesty kobiet nie byłyby tak liczne"

Okazuje się, że podzieliła się w niej niezwykle intymnymi i bolesnymi historiami. Jak czytamy w "People", Laura Prepon zdradza w niej m.in., że poddała się aborcji, kiedy była w drugiej ciąży.

d1i3vc7

Pierwsze dziecko aktorki i Bena Fostera ("Aż do piekła") przyszło na świat w 2017 r. Rok później Prepon była już w drugiej ciąży, ale zwlekała z podzieleniem się ze światem radosną informacją.

Okazało się, że słusznie. USG przeprowadzone w 16. tygodniu ciąży wykazało, że płód jest uszkodzony.

"Powiedziano nam, że ani mózg, ani jego kości nie rosną" – przytacza słowa aktorki magazyn.

Prepon i Foster dowiedzieli się, że ciąża zagraża zdrowiu i życiu matki i nie ma szans dotrwać do końca. Para zdecydowała się na aborcję.

d1i3vc7

"Ben trzymał mnie, gdy płakałam. Musieliśmy przerwać ciążę" - wspomina aktorka.

Dramatyczna decyzja odbiła się na jej kondycji psychicznej. Wróciła nienawiść do samej siebie, która w młodości Prepon manifestowała się bulimią.

Wszystko zmieniło się, kiedy aktorka znów zaszła w ciążę. Tym razem wszystko odbyło się pomyślnie i w lutym tego roku na świat przyszło drugie dziecko pary.

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7