Trwa ładowanie...

Dwayne Johnson - córka gwiazdora idzie w jego ślady. Nie chodzi o aktorstwo

Simone Johnson niedługo skończy 19 lat i od niedawna zaczęła uprawiać wrestling. Córka Rocka jest czwartym pokoleniem w rodzinie Johnsonów, które zajmuje się tą branżą. Ostatnio pojawiły się głosy, że w ringu może stanąć naprzeciwko córki innej legendy.

Share
Dwayne Johnson - córka gwiazdora idzie w jego ślady. Nie chodzi o aktorstwo
Źródło: Getty Images
d1zxa87

Simone Johnson rozpoczęła treningi w profesjonalnej szkole wrestlingu WWE Performance Center. I choć od pierwszej oficjalnej walki dzielą ją najprawdopodobniej lata, to już teraz pojawiają się sugestie odnośnie rywalki. Mowa o Charlotte Flair, córce legendarnego zapaśnika Rica Flaira, który został ostatnio zapytany o możliwość takiego pojedynku przez TMZ. 71-latek odpowiedział wprost, że sam o tym nie myślał, ale dziewczynom na pewno chodzi to po głowie. "To by było fenomenalne" – twierdzi emerytowany wrestler.

Obejrzyj: zwiastun "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej

- Nie widziałem jej jeszcze w akcji, więc trudno cokolwiek przewidywać. Ma jego geny i jest zdeterminowana. Wiem, że [Simone] oddałaby wszystko za taką walkę – mówił ojciec 33-letniej Charlotte, która w federacji WWE walczy już od ośmiu lat.

Ric Flair i Charlotte/Getty Images
Źródło: Ric Flair i Charlotte/Getty Images

Jeżeli Simone zwiąże swoją przyszłość z WWE, organizatorzy z pewnością będą chcieli doprowadzić do jej starcia z Charlotte. Fani wrestlingu doskonale pamiętają, że ich ojcowie walczyli ze sobą w 2002 r. i wówczas górą był The Rock. Dwa lata później zwyciężył Ric Flair, ale było to starcie drużynowe. Swoisty rewanż w wykonaniu córek legendarnych zapaśników byłby prawdziwą gratką.

onstage during the People's Choice Awards 2017 at Microsoft Theater on January 18, 2017 in Los Angeles, California. Getty Images
onstage during the People's Choice Awards 2017 at Microsoft Theater on January 18, 2017 in Los Angeles, California. Źródło: Getty Images

Przypomnijmy, że Dwayne Johnson po zakończeniu kariery futbolowej poszedł w ślady ojca i dziadka, którzy zajmowali się walkami w ringu. Debiutował w 1996 r. i w kolejnych latach stał się jedną z największych gwiazd wrestlingu. W 2004 r. ogłosił zakończenie kariery i skupił się na aktorstwie, choć kilka lat później zaczął pojawiać się na galach WWE. The Rock ostatni raz pojawił się na SmackDown w październiku 2019 r.

Simone Johnson jest jego córką z pierwszego małżeństwa z Dany Garcią. Swoją drugą żonę, Lauren Hashian, poznał rok przed rozwodem w 2007 r. Pobrali się jednak dopiero w 2019 r. Mają 4-letnią córkę Jasmine i niespełna 2-letnią Tianę.

d1zxa87

Podziel się opinią

Share
d1zxa87
d1zxa87