Trwa ładowanie...
d2ymb0w

Dziecięcy aktor na dnie. Policja ujrzała przykry widok

35-letni Bug Hall został aresztowany w hotelu. Oczom wezwanych funkcjonariuszy ukazał się przykry widok.
Share
W "Klanie urwisów" Bug Hall grał postać Alfyalfy
W "Klanie urwisów" Bug Hall grał postać Alfyalfy Źródło: East News, Materiały prasowe
d2ymb0w

Do zdarzenia doszło w sobotę w Teksasie. Departament Policji w Weatherford dostał zgłoszenie z prośbą o przyjechanie do miejscowego hotelu.

Rozmówcę, którym okazał się członek rodziny, zaniepokoił mężczyzna, którego widział na hotelowym śmietniku wdychającego sprężone powietrze z puszki.

Po przyjeździe na miejsce policjancie znaleźli mężczyznę. Okazał się nim 35-letni Bug Hall, słynny dziecięcy aktor, który w 1994 r. wystąpił w kultowej komedii familijnej "Klan urwisów".

d2ymb0w

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

W jego pokoju hotelowym mundurowi odkryli "tonę" pustych puszek po sprężonym powietrzu. To popularny środek do czyszczenia np. do sprzętu elektronicznego i innych wrażliwych urządzeń. Wdychanie go ma działanie psychoaktywne i może wywoływać euforię, halucynacje, przewidzenia, a nawet czasowy paraliż.

Bug Hall Materiały prasowe
Bug Hall Źródło: Materiały prasowe

Z danych American Addiction Centers wynika, że w 2015 r. ok 10 proc. Amerykanów (od 12. roku w żwyż) nadużywało tego środka czyszczącego.

d2ymb0w

35-letni aktor przyznał się, że wdychał sprężone powietrze, i został aresztowany pod zarzutem stosowania lotnych substancji chemicznych.

Aktor został wypuszczony za kaucją następnego dnia. Bug Hall ma żonę i dwójkę dzieci. Do tej pory pojawił się w 50 filmach i serialach.

Bug Hall, 2019 Getty Images
Bug Hall, 2019 Źródło: Getty Images

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ymb0w

Podziel się opinią

Share
d2ymb0w
d2ymb0w