Trwa ładowanie...

#dzieńdobryPolsko: Dziennikarze show-biznesowi podsumowują najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pokaz Victoria's Secret, koniec show Kardashianów i kontrowersyjne słowa dr. Krzysztofa Gojdzia o Luxurii Astaroth. Te i inne tematy poruszyliśmy razem z Sandrą Hajduk z Pudelka i Piotrem Grabarczykiem z WP Gwiazdy w przeglądzie najgorętszych tematów show-biznesowych mijającego tygodnia w studio Telewizji WP. Zobaczcie nasze wideo!

d2nmxu4
d2nmxu4

Rozstanie Abela Tesfaye, znanego jako The Weeknd, i Belli Hadid zostało wykreowane na rzecz promocji najnowszego pokazu Victoria's Secret? Do takiego wniosku doszli internauci i dziennikarze, gdy zobaczyli, jak modelka i wokalistka spoglądają na siebie na wybiegu.

- _To jest amerykański show-biznes, tam się nikt nie bawi w półśrodki. Jest wydarzenie do wypromowania i to jest zawsze fajny pomysł, żeby później internet zalały reakcje internatów. The Weeknd niespodziewanie przyćmił występ Lady Gagi, która próbuje wrócić i przypomnieć o sobie _- powiedział Piotr Grabarczyk, dziennikarz WP Gwiazdy.

Czy koniec show "Z kamerą u Kardashianów" to również sprytna akcja promocyjna? Już niebawem kontrowersyjna rodzina wróci z wielkim hukiem?

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive
WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive
d2nmxu4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nmxu4