WP
#dzieńdobryWP: Jarosińska o szczegółach planowanej operacji. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy
Telewizja WP
News

#dzieńdobryWP: Jarosińska o szczegółach planowanej operacji. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy

- Tętniak to tykająca bomba, przewartościowało mi się życie - wyznaje Monika Jarosińska. W studiu Telewizji WP aktorka opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą. W jaki sposób dowiedziała się o wszystkim, dlaczego postanowiła upublicznić to, w jakim jest stanie? Jak wiadomość zmieniła jej życie? Obejrzyjcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Po raz pierwszy o swoich kłopotach ze zdrowiem opowiedziała pod koniec stycznia tego roku. Początkowo informacja, że ma tętniak mózgu brzmiała jak wyrok. Dziś Monika Jarosińska ma zupełnie inne nastawienie. 7 marca przejdzie wyczekiwaną od kilku miesięcy operację.

W studiu #dzieńdobryWP opowiedziała o szczegółach planowanego zabiegu. Kamila Biedrzycka-Osica, gospodyni programu Telewizji WP zapytała wokalistkę i aktorkę także o to, jak otoczenie zareagowała na jej wyznanie. Czy jest szansa, że artystka pogodzi się z dawnymi wrogami?

WP

Przypomnijmy, że w 2011 roku polski show-biznes usłyszał o konflikcie między Dodą a Moniką Jarosińską. Według tej drugiej, doszło między do ostrej wymiany zdań w jednym z warszawskich klubów. Dorota Rabczewska miała również mocno poturbowała aktorkę, która złożyła zawiadomienie do prokuratury. O co tak naprawdę poszło, nie wiemy do dziś. Jarosińska w swojej wersji zapewniała, że została niesłusznie zaatakowana, Doda natomiast była wyjątkowo oszczędna w komentarzach. Tłumaczyła to tym, że nie chce przyczyniać się do promocji Jarosińskiej. Dochodzenie w sprawie zostało ostatecznie umorzone.

WP.PL
Podziel się
WP.PL
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP