Trwa ładowanie...

Edyta Górniak namawia wszystkich do modlitwy. "Cuda się zdarzają, mam na to dowody"

Po wybuchu wojny w Ukrainie Telewizja Polska we współpracy z Caritas zorganizowała koncert "Solidarni z Ukrainą". Jedną z gwiazd była tam Edyta Górniak. W trakcie koncertu zbierano pieniądze na pomoc ofiarom wojny, a Górniak przy okazji namawiała wszystkich, by się modlili. - Siła ciemności doszła do głosu mocno i jesteśmy za to bardzo odpowiedzialni – mówiła po zejściu ze sceny.

Edyta Górniak wystąpiła na koncercie "Solidarni z Ukrainą"Edyta Górniak wystąpiła na koncercie "Solidarni z Ukrainą"Źródło: AKPA
d3xbdyj
d3xbdyj

Edyta Górniak jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie (ponad 500 tys. obserwujących), gdzie często pisze i mówi o duchowości, Bogu, walce dobra ze złem. Wychowała się w tradycji katolickiej, ale z czasem zaczęła interesować się innymi religiami, filozofiami, ezoteryzmem, buddyzmem itp.

W efekcie dziś uważa, że nie należy używać słowa "wojna" (sama pisze "wo…a"), bo to "dokarmia przestrzeń manifestacji". Zamiast tego trzeba "utrzymać się na wysokich wibracjach", "kontaktować ze swoim Aniołem Stróżem i Duchami Opiekuńczymi" itp.

Górniak po koncercie "Solidarni z Ukrainą" rozmawiała z "Faktem", opowiadając o swojej wizji świata i duchowości. Zdaniem piosenkarki "ciemność jest teraz potęgą", ponieważ wielu ludzi uznaje "dobro za słabość, ułomność, małość, a to jest wielka cnota".

Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

- I teraz są czasy, kiedy o tym sobie wszyscy przypomną – mówiła Górniak. - Ja dzisiaj namawiałam ludzi do tego, żeby się modlili. Niektórzy ludzie drwią z modlitwy, zapominając, że słowo ma olbrzymią potęgę, że zdarzają się cuda. Mamy na to dowody, ja z własnego życia mam wiele dowodów. Tak dużo, że mogłabym nie spamiętać wszystkich – zapewniała piosenkarka.

d3xbdyj

- Potęga modlitwy, potęga jedności w tej modlitwie, potęga jasności. Zawsze są dwa światy, zawsze były i to jest nasza odpowiedzialność, żeby zrobić przeciwwagę dla ciemności – podkreśliła Edyta Górniak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xbdyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3xbdyj