Trwa ładowanie...
dekwazw

Edyta Górniak nie wyklucza drugiego ślubu. Zaskakujące wyznanie diwy

Odkąd Edyta Górniak zakochała się z młodszym o 11 lat Mateuszu Zalewskim, jej życie nabrało kolorytu. Zdaje się, że piosenkarka wreszcie trafiła na miłość swojego życia. Okazuje się, że wobec ukochanego ma coraz poważniejsze plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
dekwazw

W jednym z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie" Edyta Górniak była pytana o swoją nowość miłość. Choć na początku enigmatycznie powiedziała, że "plotki mówią, iż jest podobno zakochana", po czasie otworzyła się bardziej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Piosenkarka przyznała, że jest gotowa, by wziąć kolejny ślub.

"Tak, teraz już bym chciała" - powiedziała diwa.

Jeśli wokalistka zdecydowałaby się wypowiedzieć sakramentalne "tak", byłby to jej drugi ślub. Pierwszy wzięła z Dariuszem K. w 2005 r.

dekwazw

Przypomnijmy, że Edyta poznała się z Mateuszem w listopadzie 2017 r. To właśnie wtedy przyjechała do Łodzi na operację kolana. Edyta od razu wpadła w oko Zalewskiego, który stracił dla niej głowę. Smsy, telefony, kwiaty. Mężczyzna robił wszystko, by przekonać ją do siebie. W końcu starania poskutkowały. To dla niego Górniak przyjechała na 3 miesiące do Łodzi. W międzyczasie zakochani wybrali się na rajskie wakacje do Tajlandii.

Edyta Górniak z nowym partnerem Instagram.com
Edyta Górniak z nowym partnerem

"Życie na gorąco" dowiedziało się, że Mateusz przedstawił Edytę swojej rodzinie. Jak się okazuje, piosenkarka skradła serca jego rodziców. Wszyscy im kibicują i wierzą, że stworzą udany związek. Póki co, para szuka apartamentu w Warszawie. Górniak wreszcie poczuła, że jest kochana i ma szansę na stabilizację. Miejmy nadzieję, że wreszcie uda się jej ułożyć życie prywatne.

dekwazw

Podziel się opinią

Share

dekwazw

dekwazw